Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feedback pozitiv din partea mea ptr. @Matheo66c!

    Comment


    • Originally posted by retro 590 View Post
      Salutare colegi.
      Mi-am luat si eu prima "teapa" de la userul john_Q.
      In urma cu 2 saptamani m-a contactat pe threadul deschis, pe PM si la telefon in legatura cu 2 boxe pe care eu le aveam la vanzare. Am stabilit tot si in ziua urmatoare coletul era deja la posta. Astazi coletul a venit "retur". In tot acest timp individul nu a mai raspuns la absolut nimic. Aveti mare grija cu specimenele astea....din pacate sunt tot mai multi :-(
      Cer sa se ia masuri impotriva individului.
      ai dovezi ?

      Comment


      • @fof: ce dovezi vrei?
        Cred ca mai am inclusiv factura de la posta, cat si mesajele private de la el
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • cand iti vine retur ti se elibereaza o factura pentru taxa de magazinaj pe perioada cat coletul a stat la destinatar, si o alta factura pentru taxa de transport retur.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Luni o sa fac poze cu acele hartii si le voi posta aici, asta doar sa va demonstrez ca nu am nici un interes sa nu sustin adevarul. Pozele se vor face luni pentru ca atunci il voi ridica de la posta (pt carcotasi).
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Recomand pe @evali_daniel

              Are marfa si preturi bune, apelati cu incredere!

              Comment


              • Cu parere de rau trebuie sa-l bag si eu in oala cu NU pe alex125
                Daca ii trimiteti ceva colete, puneti cu ramburs sau plata in avans.

                Comment


                • Imi pare rau ca am intarziat atat de mult cu pozele. Am avut calculatorul defect si nu am gasit timpul necesar pentru a merge la altcineva sa incarc banalele poze care mi s-au solicitat.
                  In poze se vad clar datele de depunere si ridicare a coletului, cat si sumele platite de mine pentru inmagazinare si transport. Am inclusiv avizul pentru "colet retur". Alte dovezi ar mai fi mesajele private pe care le am inca in casuta "inbox".
                  Attached Files
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Un feedback pozitiv de la mine pentru mihai.gigi , marius_b81wbm si unul negativ pentru felye.
                    MY CLA

                    Comment


                    • Recomand inca odata Daciashopu si userul planetara...

                      Comment


                      • ....

                        aveti grija cu utilizatorul savoiu_rf 82 ,nehotarat maxim si neserios de prima clasa .2 bile negre
                        in aceiasi oala SI B-64-MVP. pt un conflict banal mai vechi
                        Last edited by planetara; 10 December 2013, 01:32.

                        Comment


                        • NU recomand, chiar deloc utilizatorul AlexAXL, dupa ce m-am rugat de el mai multe saptamani sa ii cumpar niste faruri (raspunde la mesaje la cateva zile, si la SMS deloc) intr-un final le-am primit, dar inainte l-am intrebat daca au ceva probleme sau bube, el precizand ca nu au niciun fel de problema si ca sunt ok, poze a spus ca nu are decat cateva (cred ca ereau cele mai bune poze ale lui). Supriza mare azi cand am desfacut coletele, am vazut ca unul din faruri are geamul matuit, sticla de la semal este cojita, silicon pus in prostie pe margine plus ca prin colet mai ereau niste bucati de plastic care nu stiu de unde au mai cazut.Acum sa vad daca fuctioneaza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Asta ca nu cereti poze inainte sa cumparati. Vina este de ambele parti.

                            Comment


                            • si daca primesti poze cu alte produse si in colet e altceva? mai bine sa scrie aici...

                              Comment


                              • Este foarte corect ca a scris aici.
                                Poate vanzatorul credea in sinea lui ca produsele lui sunt ok, asteptarile cumparatorului au fost mai mari decat ce a expus vanzatorul, am spus doar ca vina este egala.

                                sorine si DACA primea in loc de faruri, 2 cutii de dero sau DACA... in fine, este vorba de un minim de efort din ambele parti: cumparatorul sa ceara poze iar vanzatorul sa le ofere, daca aceste lucruri nu se intampla, atunci cu siguranta poti sa`ti iei gandul de a mai cumpara ceva prin intermediul internetului.

                                Exact ca in anunturile cu anvelope: VAND CAUCIUCURI NOI - care au fost rezerva din 2006, dar sunt noi! Au carne pe ele doar ca probabil se cojeste cu unghia ))

                                Postul meu a fost un indemn la toti cumparatorii sa fie mai atenti si sa ceara POZE. Daca vanzatorii sunt marlani si dau alte poze, atunci se poate face o acuza care va duce in final la interzicerea respectivului in forumul LoganClub.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google