Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomand cu incredere pe hellcat

    Comment


    • ....

      nu trimiteti colete user-ului b06rmn .eu un nesimtit si un mincinos
      nu a ridicat coletul timis prin posta romana
      de aici rezultand o paguba de aroximativ 35 lei
      mai mult cand l-am sunat mi-a spus ca a fost plecat ....
      si a lasat vorba parintilor dar nu au primit nici un aviz .
      mi-a promis ca pune banii in cont si sa trimit cu curierat rapid .
      dupa multe telefoane si mesaje nu s-a concretizat absolut nimic

      din cauza acestui nesimtit:
      am sa cer banii in avans in cont anumitor useri care nu au comandat nimic de la mine ,dubiosi ,noi sau au postari putine.

      Comment


      • te recomand si eu

        Comment


        • @planetara: nu te grabi sa judeci. in unele zone din bucuresti posta romana functioneaza excecrabil. unii curieri la fel. mi s-a intamplat sa primesc uneori facturile de la enel/rds cu intarziere buna, avize de coletarie care ajungeau in cutia postala dupa ce expirau samd.
          cea mai proasta relicva e posta romana. refuza sa predea colete pe adresa de corespondenta ... etc.

          acum, in cazul acestui utilizator, doar tu stii care a fost situatia.

          recomand gaboneygg si axscu, singurii cu care am facut tranzactii din bucuresti, si cosmin_uau e ok, doar ca nu prea raspunde la telefon. e mai ocupat

          Comment


          • Nu cred ca este vorba de Bucuresti, ci de Brasov. Mai exact despre userul bv06rmn.

            Planetara, poti sustine cu o dovada fizica, ceea ce ai scris mai sus, pentru a lua masuri impotriva userului presupus ca fiind neserios?
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Eu il cunosc, nu e genul de baiat, e chiar parolist, cu posta am avut si eu belele... Acu nu bag mana in foc, dar il cunosc personal de mult timp si e chiar un tip serios. Cine stie ce sa intamplat, si intradevar calatoreste mult.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • ....

                Mumus inainte de a posta aici .
                Ar fi trebuit sa- l suni.
                Sa presupunem ca nu s-a adus aviz in cutia de scrisori. Atata timp cat i-am dat mesaj ca am pus coletul , trebuia sa se duca la posta si sa intrebe - el sau altcineva. Asta chiar nu este problema . L-am sunat dupa ce am ridicat coletul retur. Si mi-a promis ca pune banii in cont, nu a raspuns o perioada , a trecut pastele, iar mi-a spus ca pune banii in cont si iarasi a mintit. Iar in final a inceput sa-mi respinga apelurile.

                Acum ramane la latitudinea moderatorilor daca merita macar o banare temporara

                Niki as pun chitantele de la posta . Daca este cazul scot si desfasuratorul cu apelurile respective

                Comment


                • Pune-le, te rog!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Ai dreptate, ar fi trebuit sa vb cu el. Va rog sa imi sterge-ti postul acesta si cel anterior, multumesc.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Originally posted by planetara View Post
                      nu trimiteti colete user-ului b06rmn .eu un nesimtit si un mincinos
                      nu a ridicat coletul timis prin posta romana
                      de aici rezultand o paguba de aroximativ 35 lei
                      mai mult cand l-am sunat mi-a spus ca a fost plecat ....
                      si a lasat vorba parintilor dar nu au primit nici un aviz .
                      mi-a promis ca pune banii in cont si sa trimit cu curierat rapid .
                      dupa multe telefoane si mesaje nu s-a concretizat absolut nimic

                      din cauza acestui nesimtit:
                      am sa cer banii in avans in cont anumitor useri care nu au comandat nimic de la mine ,dubiosi ,noi sau au postari putine.
                      In primul rand iti multumesc pentru reclama facuta, in apararea mea am sa scriu urmatoarele:

                      acest colet a fost pus pentru un coleg de munca nu pe numele meu, nu a fost prima data cand am facut lucrul asta sa comand si pentru altii, insa nu au fost probleme, acest coleg ma mintit si pe mine spunandu-mi ca a ridicat coletu dar nu a avut bani sa si le monteze pe masina, conversatii telefonice intre userul planetara si acest nesimtit au fost, conversatii de care eu nu am stiut pana azi cand mumus mi-a atras atentia de acesata reclamatie, dl planetara putea foarte bine sa ma sune pe mine doar eu sunt userul bv06rmn si puteam lamurii problema fara sa imi faca reclama proasta, in toate tranzactiile mele de pe bursa nu am avut niciodata o reclamatie la vanzare sau cumparare, va rog pe toti cei care a-ti avut de a face cu mine sa le confirmati acest lucru.

                      O zi buna.

                      Originally posted by Niki View Post
                      Nu cred ca este vorba de Bucuresti, ci de Brasov. Mai exact despre userul bv06rmn.

                      Planetara, poti sustine cu o dovada fizica, ceea ce ai scris mai sus, pentru a lua masuri impotriva userului presupus ca fiind neserios?

                      te rog citeste comentariul de mai sus dupa care decide daca merit sau nu sa fiu banat definitiv.

                      Multumesc.
                      Last edited by bv06rmn; 28 April 2015, 16:37. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • Colegul tau merita apostrofare. Asa ceva nu se face. Suferi tu din cauza lui. Nu se stie cand avem nevoie unii de altii si stii cum e : vorba dulce mult aduce.

                        Aveti-va ca fratii!
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Doar profesional de acum in colo...
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Chiar si profesional, tre sa ai grija cu oamenii astia.

                            Cu aceasta ocazie vreau sa-i multumesc inca o data, public, lui Sebita colegul nostru de la Brasov care a avut grija de mine si m-a ajutat neconditionat acum aproape 3 ani, cand participam la etapa locala din Campionatul National de Indemanare. Fara ajutorul lui as cam fi ramas fiul ploii. M-a ajutat enorm chiar daca muncise toata noaptea de dinainte.



                            PS: Pt cine nu cunoaste povestea, dupa o serie de ghinioane si piedici am ajuns cu chiu cu vai la etapa din Brasov. Colegul Golan91 abia a ajuns cu masina pe roti pana la Brasov, pt ca avea o problema cu aprinderea la Clio-ul lui si am stabilit ca mergem amandoi in concurs cu masina mea. Numai ca in ultimul antrenament din ziua precedenta concursului am reusit sa fac o planetara bucati. N-am gasit o planetara ieftina si repede (nu mai raspundea nimeni la telefon sambata seara, dupa ora 21.00). A doua zi am mers in concurs cu Clio-ul bolnav, am reusit chiar sa obtinem puncte, iar Golan un loc 3 pe podium la clasa lui. Sebita a sarit in ajutor imediat dupa cursa, am urcat masina mea pe platforma si am adapostit-o la el acasa pt 3-4 zile. M-a ajutat cu scule, cu munca fizica, sfaturi... La 12 noaptea in miezul saptamanii nu te poate ajuta oricine sa montezi o planetara, pe sub o masina plina de vaselina. Asadar, cuvinte de lauda, plecaciuni si mult respect din partea mea pt Sebita.

                            Iata ce face vorba buna, prietenia sincera si bunul simt ! Poate ca intr-o zi voi putea sa intorc favorul catre el sau catre oricare alt coleg care ma va solicita.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Recomand pe @adrian24

                              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                              Comment


                              • Menczel A. Patrik

                                Nu stiu daca este membru sau nu ( de asta, i-am scris numele...), deoarece m-a sunat direct pe numarul de telefon.
                                Oricum, baiatul asta, habar nu are de piese. De exemplu, el are nevoie de carenaj, dar cumpara aparatori de noroi ( cod 8201235609 + poza ). Si el, chiar insista ca in poza respectiva, vede carenajul si nu l-a primit ( daca ar fi asa, conform pozei ar fi trebuit sa-i trimit o bucata de spoiler, o roata + cauciuc pe langa...). Mai presus de asta, observa ca nu este "CE ARE NEVOIE", dar totusi deschide coletul, ca sa fie si MAI SIGUR ! ( poate s-a turtit carenajul si s-a redus )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google