Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vorbit cu planetara la telefon de 3-4 ori in 10-15 minute ca m-am luat dupa ametitul ala de gps waze care ma plimba pe stradute aiurea. Planetara ma astepta la strada ca stabilisem ora exacta (desi am intarziat putin din cauza "la waze").
    Clientul de care zici statea pe strada si astepta sa vina cineva sa-l invite inauntru? N-a vezit sa zica "eu sunt gogu, il caut pe nenea, unde-l gasesc? Super tare.

    via Tapatalk

    Comment


    • Recomand userul axscu!

      Comment


      • Promtitudine si seriozitate pentru userul t0rquemada
        - nu are secrete privind activarile optiunilor -

        Comment


        • Munca cu omu e cea mai grea, mai bine iti dai o dalta peste unghii. Eu unul sunt calit, ii iau pe fiecare asa cum sunt ca altfel eram la nebuni )
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • .....

            Nu trimiteti utilizatorului adrian1991
            Am trimis un set de oglinzi .
            Coletul s-a intors dupa 7 zile inapoi .bineinteles nu mai raspunde la telefon.
            Coletul a fost rezuzat de acest adrian din localitatea Corabia.
            Rezultand o paguba de aproximativ 80 lei.

            Comment


            • User adrian1991 has been banned permanently
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • unde dau "like" la postul lu' cristi ?
                si ca sa nu fiu off, spun ca planetara e om de cuvant...
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Drifter_KTN m-a pus in incurcatura. Am cazut de neserios in fata unui coleg ca am avut incerdere in pm-ul trimis de el
                  il iau eu.
                  un numar de telefon, te rog.
                  mersi.
                  Dupa ce i-am lasat nr de telefon n-a mai dat nici un semn. Am vazut ca nu sunt singurul cu care a procedat asa.
                  Probabil face colectie de numere de telefon.

                  Comment


                  • axscu, planetară, t0rquemada am interacționat cu ei și îi recomand ( ordine aleatorie să nu se supere cineva )

                    Comment


                    • Si eu ii multumesc domnului t0rquemada pentru ajutor,informati referitoare la instalatie carlig.Eu find un membru nou si ma bagat in seama.

                      Trimis de pe al meu HUAWEI LYO-L21 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Recomand userul axscu !

                        Comment


                        • nu recomand bv06rmn. mi-a 'dat' o paguba de 380 lei dupa ce a luat ceva de la mine si a uitat sa mai vina cu banii. nu stiu daca mai activeaza pe forum sau nu dar e bine sa se stie.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Salutare,

                            Eu am o situatie mai neplacuta cu domnu` "planetara". L-am intrebat pe forum de pret la niste piese, domnul imi raspunde si imi lasa si un numar de telefon (fara ca eu sa il cer). Peste vreo saptamana imi da mesaj pe forum deranjat de faptul ca nu l-am sunat. L-am sunat din respect cu toate ca nu era momentul perfect pentru mine sa cumpar piesele respective.

                            L-a telefon m-a simtit ca nu prea ma pricep si m-a luat tare cu faze ca "vad ca nu prea stii", "cumpara asta ca e bine", "ti-o monteaza un prieten pentru 100 lei", "oferta mai buna ca asta nu gasesti". Faze de genul care iti induc sentimentul ca vrei sa fi pacalit (asta e doar opinia mea) si sa ma faca sa cumpar mai repede fara sa stau sa analizez. I-am zis ca revin cu telefon in weekend daca chiar doresc sa cumpar (din respect) ca sa nu inchid telefonul fara sa zic buna ziua.

                            Acum, in weekend, omul a fost iar deranjat ca nu l-am sunat si m-a facut neserios.

                            Repet, asta e doar opinia mea (poate nu sunt eu destul de matur asa cum m-a caracterizat dansul astazi). Omul pare serios, poate are piese bune, dar eu nu mai apelez la astfel de servicii.

                            Toate cele bune,
                            Florin.

                            Comment


                            • Pe postul lui Planetară de la bursă dacă întrebi de obicei o faci când nu găsești ceva în listă deja postată și vrei să cumperi acel ceva, altfel nu văd de ce ai întreba.


                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • La noi e sport national, mai ales prin weekend-uri sa te apuci a suna prin anunturi/ da mesaje, doar ca sa intrebi, fara sa fii interesat sa cumperi neaparat si cand intrebi daca vrea sa faca o programare, iti zice ca o sa te contacteze el, chiar daca a fost atat de urgent incat te-a sunat in weekend sau la 8-9 seara.
                                Parerea mea e ca tu esti ala care nu s-a tinut de cuvant si care a intrebat doar sa se afle in treaba, fara intentia de a cumpara. Referitor la restul, intrucat nu te pricepi, probabil a vrut sa te sfatuiasca.
                                Last edited by Cristi_Xp; 13 January 2019, 13:04.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google