[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • macarale elctrice pentru geamurile din spate (st+dr) ai? la ce pret
    merci!
    live to ride

    Comment


    • maine pot raspunde exact ptr macarale si o aripa stanga fata pe culoare alba.
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • de vanzare jenti tuning

        Pretul pentru un set tuning ( oricare ar fi el) este de 1500 lei, sunt pentru loganuri, garantie 1 an, antifurtu separat 50 lei.


        Instalatie Bi -xenon h4 faza lunga si scurta de la Philips economic Engine pret 250 lei.
        Attached Files
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • Originally posted by shtrumphy83 View Post
          macarale elctrice pentru geamurile din spate (st+dr) ai? la ce pret
          merci!


          buna macaralele spate ( stanga-dreapta) unt la 250 lei, si daca vrei si butoane am si butoanele impreuna cu mufe la 70 lei.

          aripa stanga pe fata de culoare alba nu am
          Last edited by ana87; 8 August 2011, 11:43. Reason: Automerged Doublepost
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • un set de genti de tabla ma intereseaza
            spune-mi daca ai si fa-mi un pret cu tot cu transport in arges
            Last edited by antonica_78; 8 August 2011, 15:14.

            Comment


            • jenti am la 100 lei iar transportul cred ca e vro 80 lei cam asa , daca esti hotarat sunama pe 0727194736 sa te pun pe lista , pe sapt viit mai aduc
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • pe cat sunt jantele?
                sigpic
                Fuck the Fuel Economy!

                Comment


                • jentile sunt pe 15 originale dacia logan nus luate dupa alte auto compatibile.
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • R15 4x100 de logan
                    Last edited by antonica_78; 8 August 2011, 19:30.

                    Comment


                    • am 2 seturi de jenti tabla 400 lei setul , nus reconditionate sau lovite ( au fost verificate la vulcanizare inainte de a le scoate la vanzare) sunt pe 15 telefon 0727194736. Livrare din bucuresti

                      jentile sunt pe 15 de logan eu am spus """ jentile sunt pe 15 originale dacia logan nus luate dupa alte auto compatibile""
                      Last edited by ana87; 8 August 2011, 20:59. Reason: Automerged Doublepost
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • capota + aripi fata si daca ar fi si pe gri platine ar fi perfect si ambele radiatoare + far dreapta faza 2 mersi

                        Comment


                        • numai am capota si far de faza 2 sau aripi fata
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • O cutie de viteza pentru Logan Laureat 1.4MPI din 2007 gasesc?
                            La ce pret? In ce stare?
                            Dacia Logan 1.4 MPI Laureate

                            Comment


                            • cutie de viteza pentru Logan Laureat 1.4MPI din 2007 maine aflu sau va rasp pe private cand aflu azi


                              vand 8 difuzoare, sistem complet pioneer cumparat din italia, contine cate 2 difuzoare de seria
                              1. 2X TS-A-1710 200W 4 OMI 80 WATI REALI
                              2. 2X TS-1785 65W 4 OMI 80 WATI REALI
                              3. 2X TS-1046 II 4 OMI 80 WATI REALI
                              4 INALTE 2 X SERIA DS45 4B PRET 150 EURO TOATE 8 difuzoare
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • ornamentele de plastic de pe stilpii din fata daca aveti.
                                si la ce pret?
                                multumesc!
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google