[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Augustin-Yng View Post
    bara fata ph1 de mcv[de preferat] sau de berlina,dar vopsita integral albastru marin.......aveti?Si un pret estimativ.
    Numai bine.
    pentru mine ai un raspuns
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #47
      buna ziua

      Originally posted by Augustin-Yng View Post
      pentru mine ai un raspuns
      nu am pe stock revin eu cand fac rost
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • #48
        pret compresor ac?
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #49
          buna ziua

          am turbosuflanta pentru euro 3 la pret de 200 euro.

          Originally posted by pipan View Post
          pret compresor ac?

          am spus pretul ieri am si sunat la nr dvs dar na raspuns nimeni pretul e 550 lei
          Last edited by ana87; 9 July 2011, 11:41. Reason: Automerged Doublepost
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • #50
            Stop stanga logan ph1 cu semnalizare galbena la ce pret gasesc?
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • #51
              Originally posted by BeciAcustic View Post
              Stop stanga logan ph1 cu semnalizare galbena la ce pret gasesc?
              pentru moment nu am

              nu mai da " quote " la ultimul post , se subantelege cui raspunzi !

              Originally posted by condaru321 View Post
              Jantele de la aliaj, vreau si eu un pret la ele.
              buna ziua am un set de jenti Bran , la 200 euro arata foarte bine
              Last edited by ana87; 10 July 2011, 11:08. Reason: Automerged Doublepost
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • #52
                surub (boltz) balama capota portbagaj, aveti in stock ? ca cel de la min 3:16 http://www.tutorialelogan.ro/2011/05...ub-luneta.html ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #53
                  conductele pentru incalzire spate pasageri la ce pret sunt. eu am un logan ph1 se potrivesc

                  Comment


                  • #54
                    Salut.
                    Intreb pt o cunostinta.........capota spate ph1 cu eleron culoarea gri platina[argintiu] aveti si pret?
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #55
                      Salut,
                      Prelungirea de sub bara fata de pe logan ph2 ai cumva?

                      Comment


                      • #56
                        mai incerc o data

                        salut! Un motor de diesel euro 3 caut ,daca ai fa-mi te rog un pret ptr motor simplu si un pret ptr motor echipat (turbina , alternator etc). Multumesc! Merge si euro 4 in cel mai rau caz.
                        Pain brings out the truth in us all...
                        ...how much truth can you stand?

                        Comment


                        • #57
                          mai raspunde cineva pe aici

                          Comment


                          • #58
                            eu imi cer scuze tututror ca nu am raspuns dar nu am citit eu personal meilul si cine a citit a sters toate in loc de un meil . spper sa ma intelegeti si va multumesc.

                            maine dimineata pana in 10 veti primi cu totii raspunsurile.
                            Last edited by ana87; 12 July 2011, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • #59
                              asteptam si daca pui o poza cu acele conducte de aer pentru pasageri din spate multumesc.

                              Comment


                              • #60
                                te rog dai add pe dezmembrari.logan87 si tinem legatura
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google