[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tubul de plastic care se mufeaza la filtrul de aer, prin care "trage" aer rece nu am , stop stanga spate ph2 nu am .

    vand motor de 1.6 euro 3, cu 50.000 km . pret 1300 lei neg.
    Last edited by ana87; 9 February 2012, 11:06. Reason: Automerged Doublepost
    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

    Comment


    • ma intereseaza si pe mine pretul pentru kit geamuri electrice fata(adica macarale+butoane+mufe+cablaje)?
      ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
      ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

      Comment


      • o bara fata logan ph2 rosie fara grile fara nimic daca aveti

        Comment


        • m-ar interesa si pe mine niste preturi la, bara fata ph2 ( cea cu gauri proiectoare) , grila de sus ph2 , bara spate ph2 , nu conteaza culoarea, nu conteaza daca sunt putin crapate

          Comment


          • dezmembrari dacia logan

            kit complet geamuri electrice pret 250 lei, iar piese de caroserie pentru faza 2 nu mai am pentru moment .


            Vand Logan MCV , 7 locuri, 2007, 1,5dci,83 cai, euro 4,servodirectie, albastru, la un super pret!!! Lipsa: turbina,injectoare, chiuloasa si pompa inalte.pret negociabil 2800 euro. tel 0727194736
            Attached Files
            Last edited by ana87; 11 February 2012, 22:23. Reason: am uitat cv
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • oke am sa revin telefonic pentru ele...multumesc
              ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
              ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

              Comment


              • un pret la sitemul de servodirectie ?
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • Manere usi exterioare si bandouri usi in culoarea caroseriei ( albastru marin) gasesc pe la tine ?
                  Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                  Comment


                  • Ai cumva fete de usi si scaune de "kiss fm"sau un scaun sofer cu reglaj lombar si pe inaltime in stare foarte buna si cheie de roti

                    Comment


                    • M-ar interesa o oglinda dreapta electrica pentru ph1 daca aveti si la ce pret. Multumesc.

                      Comment


                      • o bara fata de MCV culoare gri platine (argintiu) un pret daca se poate !
                        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                        Comment


                        • Bandourile laterale de la MCV ?

                          Comment


                          • sitemul de servodirectie nu am , manere usi exterioare si bandouri usi in culoarea caroseriei( albastru marin)nu am , oglinda dreapta electrica pentru ph1 am la 100 lei,
                            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                            Comment


                            • oglinzi prestige electrice si cu degivrare+ toata instalatia lor. un pret. mersi

                              Comment


                              • bandouri de mcv si bara de mcv nu am, oglinzi prestige electrice si cu degivrare+ toata instalatia lor. nu am
                                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google