[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as avea si eu nevoie de un set de bandouri de mcv daca ai un pret te rog si poze la ele

    Comment


    • mar interesa 0 Bara Fata MCV si Bara Spate Faza 2. preturi cva?

      Comment


      • stop stanga MCV ?
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • 4 jante de tabla obosite ?

          Daca da la ce pret

          Comment


          • bandouri de mcv , pentru restu raspund mai tarziu cand ajung la dep.
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • Originally posted by ana87 View Post
              bandouri de mcv , pentru restu raspund mai tarziu cand ajung la dep.
              pai sunt sau nu ???

              Comment


              • bandouri nu am, stop de mcv nu am iar jenti diseara aflu exact cate mai sunt ca doua deja le am dat.
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • Instalatie + Joystik oglinzi electrice ai ??? daca da, la ce pret ??. Merci.

                  Comment


                  • Instalatie + Joystik oglinzi electrice nu am
                    Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                    Comment


                    • ma intereseaza si pe mine o capota motor de logan gris comete fara zgarieturi sau reparatii daca se gaseste. masina este fara facelift.
                      multumesc!
                      Last edited by plafonix; 28 July 2011, 13:13.

                      Comment


                      • Buna ziua

                        Nu am capota
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • buna seara. fete de usi fata + spate de ph 2 aveti?

                          Comment


                          • daca are cineva o capota motor gris comete in buna regula platesc peste pretul pietei

                            Comment


                            • Un set de panouri de usi[fata] de ph1 in stare cat mai buna,aveti?Si la ce bani?
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • salut ! zi-mi si mie un pret pentru 2 proiectoare originale valeo (1st si 1dr) daca vrei da-mi PM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google