Vand Urgent Sau Schimb Jante Borbet T 16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Urgent Sau Schimb Jante Borbet T 16

    Jante borbet 16'' 4x100 fata 7.5j spate 9j in stare buna cele de pe spate chiar f buna nu sunt lovite indoite sau strambe (se pot verifica garantat) cele de pe fata au mici zgarieturi in zona cauciucului nimik serios se pot scoate Jantele vin echipate cu cauciucuri in stare buna cu protectie janta..fata Toyo 195 45 16 spate 215 40 16 ...vand sau schimb doar cele de 9 j cu altele de 7,5 Schimb la schimb fara nici o pretentie din partea mea fie doar jantele fara cauciucuri..Pret fix 350 E tel 0748513553 nume contact: Mihai
    Attached Files
    Last edited by DJMIKEY; 21 June 2013, 08:15.

  • #2
    Saptamana asta primesc si inele de centrare pt ele de 60.1..incluse in pret..

    Comment


    • #3
      le dai fara cauciucuri?pm cu ult pret la ele
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • #4
        1500 ron ar fii un ulim pret...cu tot cu gume ..gumele sunt bune merg cateva sezoane bune..Un cauciuc de genu se vinde la 120 ron bucata pe net

        Comment


        • #6
          schimb

          salut schimbi cu ale mele r15 7,5j dezent cu buza sau schimbi cu pe cele 2 9j.?stima
          Last edited by 77sky; 26 June 2013, 12:17.

          Comment


          • #7
            salut

            te intereseaza jantele mele? vezi la my ride...schimb pe schimb
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #8
              Nu fac schimburi ..initial as fi schimbat doar cele de pe spate de 9 j cu altele tot modelul asta dar 7.5 j...

              Comment


              • #9
                ok

                spor la vanzare atunci
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • #10
                  Se vand si fara cauciucuri..la 300 E fix

                  Comment


                  • #11
                    pretu este destul de bun.....te anunt daca e...ai idee cat costa transp pana in craiova
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • #12
                      Hmm nush sa ti zic ...depinde daca prin curier sau prin posta..ma pot interesa la posta azi
                      si te anunt

                      Comment


                      • #13
                        nu o sa poti sa le trimiti prin posta....greutatea maxima la posta e 12kg
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #14
                          In jur de 100 ron ar fii la fan curier calculat la ei pe site

                          Comment


                          • #15
                            Nimeni nimik?...

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google