[MODIFICARI] Activare Functii Dacia Generatie II

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna la toata lumea,
    Un nr. de contact daca se poate torquemada. Nu pot sa dau PM nu am suficiente posturi. Multumesc.

    Comment


    • Recomand pentru profesionalism. Montat multiplexor, merita maxim!

      Comment


      • Salut Bogdan!
        Ce inseamna "Deschidere selectivă (în doi pași) a portierelor" ?

        Comment


        • Raspund eu ca poate are treaba. Adica apesi o data pe telecomanda pe deschis, se deschide usa soferului, mai apesi o data, se deschid toate usile.
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Multumesc, imi raspunsese in privat :-)

            Comment


            • Tot legat de deschiderea selectiva: capota portbagaj se deschide la prima comanda sau la a doua(asa cred)?
              Multumesc.

              Comment


              • Nu se poate (cu ce ai pe mașină), doar la modelele X52 ph2 de rusia ai buton dedicat dechidere portbagaj pe telecomandă.

                Pentru alte comentarii vă rog să folosiți topicurile dedicate, mulțumesc

                Valabil.
                Detalii pe PM aici pe forum.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Modificari

                  Am trimis pm.

                  Comment


                  • Dacă montez maneta de clio/captur, poti sa faci sa mearga ambele butoane de BC? Inainte-inapoi?
                    Logan 2014 laureate - 1.2 biturbo

                    Comment


                    • TdB de Logan II nu știe de derulare jos, doar sus
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Salut
                        Pe un logan prestige plus 2017 se poate activa DAB, AHA?
                        Montarea multiplexorului presupune taierea firelor sau este plug and play?
                        Daca montez camera se poate ca pe ecran sa se afiseze si senzorii de parcare?

                        Mersi frumos

                        Comment


                        • Dab doar dacă Medianavul suportă hardware, AHA da
                          Nu se taie nimic
                          Dacă ai calculator senzori de parcare de Clio da, dacă nu nu - momentan nu ai niciun model de Dacia cu parcare "grafică"

                          Valabil.
                          Detalii pe PM aici pe forum.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Montare cruise control si activare functie pe un Duster 2017 care are buton de speed limiter , butoane + si - pe volan faceti ?

                            Comment


                            • Dacă e vorba de Duster ph3(nu 2017) ce are doar Speed Limiter trebuie văzut dacă ai suport pentru Regulator Viteză.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Salut! Am instalat camera spate dar nu se activieaza automat. cine ma poate ajuta ?
                                si am instalat in loc de radio classic mediaNav si acum nu merg cumenzile de sub volan!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google