VAND / SCHIMB Hyundai ACCENT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Va la bil !

    Kit ambreiaj shimbat recent.
    Km Actuali 159.500, urmeaza si schimbul de ulei cat de curand. (Am cumparat deja uleiul Motul si toate filtrele).

    I-am montat 2 anvelope noi Debica de iarna dot2017 iar 2 sunt cumparate in toamna anului 2016.

    Pret 2550 euro negociabil.

    0765062321 - Florin
    sigpic

    Comment


    • #17
      Am un prieten care are un d-asta... mi-a zis ca e de evitat. Masina asta e o greseala. Voiam sa-mi iau eu unul dar m-a convins prietenul asta care-l are si nu poate scapa de el. E o mare teapa. Cea mai proasta masina la banii aia (mai scumpa decat logan). maxim 1000 de euro ar merita daca e impecabila.
      Last edited by Fanez; 17 November 2017, 01:04.

      Comment


      • #18
        Eh, totusi, nici asa. Doar e masina, nu caruta! Cumnatul meu are Accent din 2009 si nu a avut probleme majore cu ea.
        MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

        Comment


        • #19
          #Fanez cu 1000 de euro sa iti cumperi tu o nemtoaica gen golf 3 sau bmw pisicuta e36 din "jermania".
          Eu o am de 2.5 ani de zile si a rulat peste 100.000 de km la mine in anii astia si nu am avut si nu am probleme cu ea. Daca prietenul tau a avut probleme cu ea asta nu inseamna ca toate " ie" proaste, asa vezi-ti de lungul nasului.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by PrietenCuTine View Post
            #Fanez cu 1000 de euro sa iti cumperi tu...
            ... Daca prietenul tau a avut probleme cu ea asta nu inseamna ca toate " ie" proaste, asa vezi-ti de lungul nasului.
            Ca la Logan. Mai citeste o data ce am scris inainte sa ma iei de "nas"!

            Comment


            • #21
              se poate inchide, vanduta din Februarie.
              Mai nou, posesor de Logan 2.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google