De Prin Timis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Prin Timis

    astea de la oaia neagra



    si vre-o doua, trei de la mine. filmat din Logan 1.5dci si Honda PCX125










    Last edited by crististreulea; 21 September 2012, 23:14. Reason: Automerged Doublepost
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    ce se intampla de nu apar filmuletele ?

    Comment


    • #3
      Pfffuaileiii!!! De asta zic eu ca unii nu trebuie lasati sa se inmulteasca!

      Comment


      • #4
        la sensul ala de pe torontalului de la metro sau ce e acolo, si eu mai fac cateodata chestia aia, dar cand sunt singur pe drum.

        Comment


        • #5
          nici la mine nu merg.

          Comment


          • #6
            la mine merg toate...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Daca le caut pe youtube merg, dar aici apar asa:
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Apar si-aici, am vazut primele doua filmulete....

                Filmuletul nr. 2 mi se pare cam aiurea, el a trecut pe rosu, a spus ca fara sa vrea, apoi cand a trecut bmw-ul l-a facut oaie neagra!

                Hum hum!

                Ma mai uit!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Razvy View Post
                  Daca le caut pe youtube merg, dar aici apar asa:
                  ai dat clic pe apasa aici ?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Merg toate.

                    Cu scuteru nu mi se par macaronii (sau cum le-ai spus) atata timp cu nu ai obstructionat pe nimeni, nu ai pus pe nimeni in pericol, cred ca asta e cel mai important.

                    Si in rest...cam ai ghinion la ele

                    Comment


                    • #11
                      hmm, nu este activitate? ia de vedeti

                      loc in spatele microbuzului? este
                      i-am facut semn sa dea putin in spate ca sa-mi faca loc? facut
                      loganul din fata lui s-a dat maxim in fata ca sa pot trece? s-a dat
                      pacaliciul este prost? este
                      dat mail firmei pentru care lucra? dat.
                      mailul:
                      buna ziua,
                      azi 20.11.2012 in jurul orei 7:35, soferul microbuzului VW de culoare verde cu numarul de inmatriculare HD 09 XUS, masina branduita cu numele firmei si numere de telefon, a blocat intersectia din prostie. aceasta fiind locatia http://goo.gl/maps/05CiY .
                      am oprit si semnalizat intentia de a schimba directia spre stanga. soferul microbuzului avea loc suficient sa dea in spate ca sa deblocheze intersectia, i-am si facut semn sa dea putin in spate deoarece are loc cat sa imi faca loc sa pot trece. soferul masinii din fata lui a vazut situatia si a inaintat si aproape s-a lipit de masina din fata lui, ca sa-mi faca loc.
                      soferul firmei dumneavoastra, s-a gandit ca este mai interesant sa-mi arunce o expresie gen “dute’n **** mea, ce-ti trebuie” si a vrut sa-mi arate ca poate sa blocheze de tot intersectia, reusind foarte usor sa ma enerveze si sa scoata animalul din mine.
                      avand in vedere ca in spatele meu era coloana de masini care la randul lor au reusit sa blocheze o ditamai intersectia(la un moment dat se aud claxoanele), consider manevra lui ca fiind lipsita de bun simt si respect fata de colegii de trafic.
                      nu doresc absolut nimic, vream doar sa va atrag atentia ca un asemenea comportament nu este doar enervant pentru ceilalti participanti din trafic, ba chiar si-o va lua pe coaja de la o ceafa lata.
                      de fapt se pare ca s-a mai intamplat odata asa ceva, masina fiind lovita pe partea stanga spate.
                      cu drag, uite si link-ul http://youtu.be/RQekSLPxeAI
                      priviti partea pozitiva, o sa aveti parte de reclama gratuita pe internet. nu acum, deseara si o sa am grija sa primiti link-ul public, acesta fiind ascuns.
                      o zi buna va doresc si angajati model
                      la nici 10 minute am fost sunat de administratorul firmei care si-a cerut scuze in numele soferului si m-a asigurat ca se vor lua masuri interne. totodata m-a rugat frumos sa nu asociez numele firmei cu soferul microbuzului deoarece firma nu a gresit cu nimic. nu doar ca avea dreptate, ba chiar am blurat stickerul de pe masina.
                      desi masina este cu numere de high definition, din pacate soferul este cimișorean
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        daca ai stii cati sunt prin trafic....bizoni din astia.....
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • #13
                          Asta nu-i nimic!

                          Eram prin tara, nu are importanta unde, sectiune de drum in reparatie cu circulatie alternanta (pe o singura banda).
                          Cand mi se face verde (semaforizare pe fiecare fir) ma pun in miscare, impreuna cu cei din spatele meu. Iti imaginezi convoi de cateva sute de metri.

                          Si...hop in fata mea basculanta de patrujdatone! Injurand si gesticuland sa ma dau la o parte. La o parte...unde? In dreapta sant de 1.5m, la stanga coloana de masini...

                          Interesant, nu?
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment


                          • #14
                            Ai vb prea frumos cu el nenea Streulea.
                            Eu ii ziceam de toate rudele inclusiv de sectorul agricol...
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • #15
                              D-aia e bun ul bullbar sudat in curte artizanal... ce-ai facut prietene, ia RCA du-te si rezolva, dar vezi ca sunt asigurat la Euroins ...
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google