Tentativa De Omor ? Touareg Vs Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 77sky
    replied
    Si Tuareg-ul avea fetita in masina ?@?@

    Asta da parinte!

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    astazi, se putea vorbi la trecut de el si altii din masina.
    Acu' aud ca asta din Logan era in masina cu parintii; deci...inca un motiv sa-ti dai seama de dimensiunile unei tragedii ce se putea intampla.

    Leave a comment:


  • prometheus
    replied
    Originally posted by 77sky View Post
    Usor, usor creste numarul de asemenea dispozitive in bord
    Acest lucru nu poate decat sa ma bucure, eu personal detin o camera video-auto.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Mda; si cand te gandesti ca se tot sustine ideea ca acele filmultete nu sunt luate in consideratie, datorita lipsei de omologare a device-ului.
    Orice instanta sau judecator cu scaun la cap isi poate face o idee despre un caz, urmarind aceste scene.

    Leave a comment:


  • 77sky
    replied
    Si totul de la o camera in bord...

    Ce s-ar fi intamplat daca nu ar fi fost inregistrarea?

    Nimic!

    Usor, usor creste numarul de asemenea dispozitive in bord

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Ma rog, asa a considerat cel de pe Logan, ca e mai bine pentru el. Imbucurator e faptul ca justitia isi face simtita prezenta; asta inseamna ca, e de bine.

    Leave a comment:


  • prometheus
    replied
    Ce-o fi zis Boss-ul : " B :Vezi ca daca declari altceva....zbori de la locul de munca!!
    Loganu` : Gata sefu fac cum zici tu!"

    Eram in locul aluia cu Loganelul ii ceream la despagubiri de-l ustura partea dorsala, a doua oara nu mai facea asemenea sicanari in trafic.
    Last edited by prometheus; 10 February 2016, 19:31.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Din ce am vazut la televizor, soferul touaregului, pare un tip spilcuit si oarecum citit; nu pare genul.
    ...
    Din ce tin minte erau colegi la Otopeni sau Baneasa; probabil ca asta a contat foarte mult, in "rezolvarea" situatiei.
    Last edited by IancuMIC; 10 February 2016, 19:18.

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Pai cine stie ce cocalar o fi din bucale acolo sau adunat toate lichelele.La amenintat pe ala mic cai da na na si a declarat ce o spus ala mare.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Pentru ca ambii soferi au vrut sa musamalizeze cazul. Un mare fraier ala cu loganul, ca a acceptat "targul"; astazi, se putea vorbi la trecut de el si altii din masina.

    Leave a comment:


  • prometheus
    replied
    La puscarie cu stimabilul , nu stiu de ce a durat atat pana sa incadreze fapta la tentativa de omor pentru ca s-a vazut de la o posta intentia crminala.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Deci, tentativa de omor. Asa mi s-a parut si mie; imprudenta criminala in cel mai ingaduitor caz.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    E un Golf 3 Variant. Cred ca daca te uiti atent, se vede neclar cum in stanga e scris un cuvanta scurt care aduce a GOLF, nicidecum PASSAT.

    Leave a comment:


  • Costi-bc
    replied
    pai tuaregu tot mai nimic ar fi avut
    ps: si nici piciorul podului
    pps: eu vad aia alba vw golf. militia zicea ca-i passat ? ma insel eu sau ...

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    Originally posted by mr.K View Post
    In mod normal, cand lovesti o masina din lateral ar trebui sa se intample... mai nimic.
    Doar in filmele americane una din masini iese de pe drum.

    Ca sa scoti o masina de pe drum, trebuie sa o lovesti in spate pe colt.

    Cine era la volanul Loganului a facut pe el, daca lua stanga de volan, nu se intampla nimic. Dupa cum pleaca masina, a luat maxim dreapta de volan.
    ai dreptate. au spus si aia de la politie ca soferita de pe logan a tras dreapta de volan, fiindca s-a speriat.
    ma intreb ce se intampla daca intra in piciorul podului...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google