Tentativa De Omor ? Touareg Vs Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dar la logan, mergand constant, articulatia aia gandita de niste minti cu lacune, cum sa te schimbe in halul ala daca nu a lovit-o in centrul de greutate? Nici macar in axa fata nu a atins-o....
    Cumva o fi lot d-ala fara bara de stabilizare?

    Originally posted by IancuMIC View Post
    Insist; mai uita-te o data la filmulet.
    Tind sa cred ca tinzi sa ma faci sa cred ca e vorba despre alt accident logan cu touareg...
    Last edited by mariannn; 27 September 2015, 15:11. Reason: Automerged Doublepost
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • #32


      Hummerul a fost lovit in centrul de greutate de s-a rasturnat? Are centrul de greutate "mai in spate"?

      Pune mana pe cartea aia de fizica, documenteaza-te si abia dupa aia, poate, n-o sa mai arunci cu elucubratii pe aici.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #33
        Cand i s-a rupt roata nene iancule? Io sustin ca i s-a rupt cand a sarit bordura....

        Da, hummerul in jumate adica in centrul de greutate...sau cat mai aproape de el, cert ca intre axe.
        Last edited by mariannn; 27 September 2015, 15:17. Reason: Automerged Doublepost
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • #34
          Eu ma predau. Am impresia ca discut cu un orb (a se intelege ignorant).

          Hummer-ul a fost lovit in bara dreapta spate.

          Bine pa!
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #35
            Si de ce are roata stramba? Roata spate, in care a fost lovit acel hummer?
            Bine, si eu ma dezabnez de la topic...nu-i mai inteleg rostul.
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • #36
              Amice, nu l-ai inteles niciodata. Crede-ma!
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #37
                Ca nu ma pot abtine:
                Hummerul s-a rasturnat ca gipgipul santa feu, i-a dezechilibrat curul, l-a scos de pe traiectorie, rotile de pe partea care s-a aplecat hummerul nu au putut sa alunece, aveau prea mare aderenta(linie de tramvai, dale beton rugoase, dale beton una mai sus alta mai ingropata), nu au putut aluneca si surprize surprize, greutatea masinii a trecut peste...

                Revenind la touareg cu logan, intr-adevar, si lipsa unor cauciucuri a facut ca deraparea sa fie LA 90 GRADE! Nu doar articulatia aia bine...
                va salut cu respect!
                Last edited by mariannn; 27 September 2015, 15:38. Reason: Automerged Doublepost
                Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                Comment


                • #38
                  Mareane, mai usor intelege orbul ce e galbenul, decat tu ceea ce zic oamenii ăștia.
                  Daca tot te-ai dezabonat de la topic, ia de cauta accidente între Touaregi şi Hummere şi vezi care e mai Logan dăcât celălalt şi de ce!

                  Trimis de pe al meu HTC Desire 500 dual sim folosind Tapatalk
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #39
                    Marele avantaj al loganului e si slabiciunea lui. Greutatea. Atat.

                    Comment


                    • #40
                      In mod normal, cand lovesti o masina din lateral ar trebui sa se intample... mai nimic.
                      Doar in filmele americane una din masini iese de pe drum.

                      Ca sa scoti o masina de pe drum, trebuie sa o lovesti in spate pe colt.

                      Cine era la volanul Loganului a facut pe el, daca lua stanga de volan, nu se intampla nimic. Dupa cum pleaca masina, a luat maxim dreapta de volan.

                      Comment


                      • #41
                        Asa este, mai ales ca Loganul este proiectat sa "absoarba socurile ca plastilina", ciudat ca urmele interactiunii nu se vad pe drum, numai cele de la atingerea cu masina alba si bordura. Am sa ma uit inca odata la film, pacat ca nu a pus o taxa de 1 cent.

                        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by mr.K View Post
                          In mod normal, cand lovesti o masina din lateral ar trebui sa se intample... mai nimic.
                          Doar in filmele americane una din masini iese de pe drum.

                          Ca sa scoti o masina de pe drum, trebuie sa o lovesti in spate pe colt.

                          Cine era la volanul Loganului a facut pe el, daca lua stanga de volan, nu se intampla nimic. Dupa cum pleaca masina, a luat maxim dreapta de volan.
                          ai dreptate. au spus si aia de la politie ca soferita de pe logan a tras dreapta de volan, fiindca s-a speriat.
                          ma intreb ce se intampla daca intra in piciorul podului...

                          Comment


                          • #43
                            pai tuaregu tot mai nimic ar fi avut
                            ps: si nici piciorul podului
                            pps: eu vad aia alba vw golf. militia zicea ca-i passat ? ma insel eu sau ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • #44
                              E un Golf 3 Variant. Cred ca daca te uiti atent, se vede neclar cum in stanga e scris un cuvanta scurt care aduce a GOLF, nicidecum PASSAT.

                              Comment


                              • #45
                                Deci, tentativa de omor. Asa mi s-a parut si mie; imprudenta criminala in cel mai ingaduitor caz.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google