Tentativa De Omor ? Touareg Vs Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vitriol
    replied
    N-o sa stai acum sa-mi explici? Pai si atunci de ce ne-ai mai deranjat?

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    Singurul lucru bun de la loganul din filmare, este vopssaua...n-a ramas deloc pe masinile celelalte...in rest....
    Nu se mai vede nimic...

    Adreseaza-te bah frumos, ca d-aia te vrei a fi admin.

    Leave a comment:


  • IancuMIC
    replied
    Babaiatule, spune lucruri reale despre deficientele Loganului, ca masina low cost si nu te contrazice nimeni. Da cand vii cu tampanii din astea ca loganu le varza fiindca n-a rezistat unei lovituri pe neve, din partea unei masini de peste doua tone, imi rezerv dreptul sa-ti dau peste nas.
    Ce nu are touaregul, cand in aceleasi conditii ca cele expuse si discutate, este lovit de un saviem si aruncat in decor? E masina proasta?
    Despre ce vorbim noi aicihsa?
    Last edited by IancuMIC; 27 September 2015, 14:51.

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    Dar daca erau in paralel, cu greutatile lor, cu aceeasi viteza, cum ai anticipa ca s-ar fi intamplat?
    Vrei sa iti explic? N-o sa stau acum...

    Ce-mi place ca apareti fel de fel care incercati sa luat apararea unei pocnitori, cu lipsuri in proiect!
    Tot voi sunteti aia care ati sarit in sus cand au facut nemtii testul de echilibru, cu loganul care s-a rasturnat...
    No ce nenorociti, denigreaza, marca iubita, cazanul cu roti.

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Originally posted by mariannn View Post
    Un centru de greutate mai in centru...
    Un centru de greutate mai cum?! Da-mi voie sa

    Originally posted by mariannn View Post
    De acord! Dar orice alta cotoarpa de masina nu ar fi falfait asa...
    2xShumaher (cu s-o scrie numele lui), daca erau la volan nu ar fi avut timp de reactie... loganul s-a dezechilibrat muult prea rapid...si se vede clar ca a fost agatat.
    N-o sa sau acum sa-ti explic cum e cu fizica de clasa a 5-a, dar cred ca poti sa-ti dai singur seama de diferenta dintre 2.2 tone si 1.1 tone.

    Leave a comment:


  • aslanalbert
    replied
    Ai dreptate!

    Leave a comment:


  • Oti
    replied
    Au avut ceva de impartit, se vede clar, m-am uitat de mai multe ori. El, VW a vrut sa continuie drumul pe banda 2, nu avea treaba cu statia de alim, cand a vazut ca e nasoala , a oprit, nu se astepta ca Loganul sa traga dreapta si sa treaca razant pe langa pieton. Altfel, mergea nesimtit inainte , facea pe prostul. In ultima clipa a vazut pietonul, a oprit ca intra la tentativa de omor, dupa , a realizat ca nu a patit nimic si au mers toti trei la amiabila. Probleme psihice pt cel cuVW, daca este adev ca este controlor trafic aerian, trebuie lasat si somer.

    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    Last edited by Oti; 27 September 2015, 11:07.

    Leave a comment:


  • aslanalbert
    replied
    Cam 60 cred ca avea.

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    Agatat la 50-60km pe ora...

    Leave a comment:


  • aslanalbert
    replied
    Clar a fost lovit stanga fata.

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    De acord! Dar orice alta cotoarpa de masina nu ar fi falfait asa...
    2xShumaher (cu s-o scrie numele lui), daca erau la volan nu ar fi avut timp de reactie... loganul s-a dezechilibrat muult prea rapid...si se vede clar ca a fost agatat.

    Leave a comment:


  • aslanalbert
    replied
    Originally posted by sorin1983 View Post
    un sofer mai bun... parerea mea.
    Ai dreptate. Dupa cum se vede in videoclip soferul s-a speriat si a tras brusc dreapta.

    Leave a comment:


  • sorin1983
    replied
    Originally posted by IancuMIC View Post
    mariannne, te intreb si eu ca sa nu mor prost; ce-i trebuia Loganului ca sa nu iasa in decor, in cazul impactului cu touaregul?
    Cu cuvintele tale, daca poti si cat mai concret.
    un sofer mai bun... parerea mea.

    Leave a comment:


  • danielriz
    replied
    Eu zic asa:Tuaregul era condus de o "ea",si a dat seama cam tarziu ca trebuie sa vireze la dreapta,restul se vede in clip.Stima!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    Noapte buna!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google