Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cei interesati, Logan Prestige ( dec.2018) vine cu versiunea soft 1.0.13.1

    Comment


    • Nu chiar toate, dar mă rog...
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Nu chiar toate, dar mă rog...
        Cel putin a mea asa a venit, dar fara EcoMode.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


        • E normal, masinile cu adblue nu mai au buton fizic ECO iar Eco2Drive de pe Medianav nu e prezent decât pe Duster ph3.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Este posibil de activat Eco2Drive pe un Logan cu adblue? Problema este ca in reprezentanta, dar și pe site, la varianta diesel apare în continuare la dotari EcoMode.
            Am trimis inca de anul trecut un mail, dar și telefonic la Vocea Clientului și nici un raspuns.
            Multumesc.
            Last edited by 77sky; 16 January 2019, 19:00.

            Comment


            • 1 Confunzi ECOmode (buton ECO+ martorECO în vitezometru la ora 3) cu Eco2Drive de pe Medianav - nu au nicio legătură una cu alta
              2. Eco2Drive se poate activa
              3. ECO mode nu se mai poate activa
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Logan MCV SL Prestige Plus livrat in decembrie 2018 are MediaNav versiunea soft 9.1.3

                Comment


                • Eu zic ca la versiunea asta o poți trata, la cea noua încă nu a apărut nimic concret.

                  Comment


                  • Offtopic: suport telefon magnetic + abonament digi + telefon de spare mai vechi.... Cred ca nu mai am nevoie de navigatie.. Si cred ca voi avea și zonga....

                    Comment


                    • Eu de obicei pe android folosesc tomtom go, este foarte util traficul online.
                      La următoarele update de hărți am sa încerc pe medianav hărțile de la tomtom, sa vad dacă se apropie de TomTom go android.

                      Comment


                      • Confunzi topicul. Aici e aria comerciantilor care vand ceva pentru navigatia originala.
                        Glumesc desigur, de ce ar face ei reclama la porcaria aia de navigatie care vine cu masina, e doar un topic dedicat celor carora le place navigatia originala.

                        Comment


                        • Originally posted by t0rquemada View Post
                          Nu chiar toate, dar mă rog...
                          Hei scuze, dar poți să-mi spui daca merge și pe Sandero meu din iunie 2018? Pot macar sa fac mirror screen de pe android?

                          Comment


                          • Ai 9.x.x deci vei avea Mirrorscreen doar via Menavrus,
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Încă cu o întrebare te mai deranjez, menavrus și menaco sunt același lucru? Am găsit doar menaco pe google iar licența din ce vad e 60€. Îmi va permite sa fac mirror screen direct versiunea care o cumpăr sau e ceva in stadiu de beta?

                              Comment


                              • E același lucru Menaco e pentru Europeni, versiunile cu mirroscreen sunt beta doar cu denumirea, ambele fiind stabile (adică fără probleme)
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google