Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai, faci in felul urmator: cand e soare, o lasi cateva ore pe bord sa se incalzeasca putin, apoi incerci sa o montezi, altfel totul e in zadar.

    Comment


    • Si parca husa trebuie îmbibată în apa si lăsată putin sa se usuce inainte, ceva de genul
      cel mai bine cauta pe you tube cum se monteaza si se coase o astfel de husa, nu este foarte complicat dar trebuie ceva răbdare pentru a ieși bine

      Comment


      • Un logan tunat în oras
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


        • Avea drl uri tip led montate în grila de jos , si colantata bara în partea de jos,
          arată bine cu colant, dar drl urile led parca sunt ilegale daca nu sunt din fabrica , sau autorizate rar ulterior montajului
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment


          • Un figurant.Are abtipild cu politia romana papagalul,crede ca-i superior....Crezi ca politisti il iarta?

            Comment


            • eh, ar putea fi de pe la vreun oarecare "organ de urmarire penala" si luminitele alea chiar sa aiba un rost, acolo, la locurile lor...
              s-au mai vazut d-astea parcate prin spatele unor dube, am mai vazut vreo doua d-astea in retrovizoare (am aflat ulterior ca erau de la politia economica)... ideea e ca "se mai afla / se mai gasesc".

              Comment


              • Si eu m am gandit la treaba asta, ca este posibil sa fie masina de la vreun minister de interne, dar nu cred ca colantau băieții bara fata si manerele usilor

                Comment


                • La multi ani!!
                  Aveti idee daca sunt bune cauciucurile astea? La viteza se se prind? Se aduna mizerie la ele, ploaie? Rugineste ceva? Multumesc!
                  5M Car Styling Door Edge Guards Trim Molding Strip For Dacia Logan 1 2 MCV Duster 2 Logan 2 MCV Sandero 1 2 lodgy Accessories

                  Comment


                  • "five M", zici... eh?

                    Comment


                    • 3M, 5M, cred ca aici este vorba de lungime, nu brand.

                      Comment


                      • Am vazut ceva similar aici
                        Logan 0.9 TCe 2018

                        Comment


                        • https://www.loganclub.ro/forum/forum...96#post3629196

                          Rezolvarea problemei este acoperirea spațiului de sub bare pe unde culisează sitemul de prindere. Am pus bandă adezivă armată neagră....
                          Singura problemă sesizată este la umiditate unde mai fluieră puțin.
                          Posibil să fie de la bara din spate la care nu am astupat acel canal.

                          Dacă la barele de aluminiu , posibil și la cele de oțel mai scumpe, se livrează cu garnitura de atanșare pentru acel loc, la astea ieftine ioc...

                          M-am hotărât să scriu rezolvarea, ca fiind și eficientă, după ce am văzut un Logan cu bare de „origine” care aveau același accesoriu lipit pe ambele bare



                          Logan 0.9 TCe 2018

                          Comment


                          • Nu se intelege nimic. Cred ca niste poze ar ajuta...

                            Comment


                            • Stiu ca s-a mai discutat aici dar...nu mai gasesc informatia.
                              Nu sunt adeptul modificarilor insa pentru ca avem envoie uneori de mai multa lumina in spate la masina, as vrea sa schimb becurile normale cu unele cu LED.
                              Intrebarile mele ar fi:
                              - ce tip de LED imi trebuie (am mcv 2, imi trebuie doar ptr lampa spate).
                              - are vreo probleme CB cu aceasta modificare?

                              Comment


                              • Probabil o sa ramana usor aprinse, dar nu e bai...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google