Jante,model Si Brand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iatagan View Post
    Ce ET au jantele de tabla din fabrica? Vreau sa iau una pt roata de rezerva si am gasit si cu ET40 si cu ET50. La ambele scrie "pentru Logan".
    et40 sau et37

    Comment


    • Pret la jantele mele - 372,13
      Magazin online jante si anvelope noi. Importator jante, livrare rapida in toata tara prin curier. Gama larga de jante si anvelope in stoc sau la comanda, jante omologate ECE/KBA/TUV/RAR cu garantie 2 ani.


      Daca ajuta, pentru calculul offest-ului:
      Tire Tech Information - The Wheel Fitment, Tyre Stretch, Rolling Radius and Speedometer Error Calculator. Play with specs, try different settings, compare results
      Last edited by tibinea; 20 July 2018, 09:41. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Attached Files
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


        • Sunt de pe un megan din 2002,et 35,cu inele de plastic si cu prezoanele mele de la jantele de tabla stau perfect.

          Comment


          • Va rog frumos stie cineva ce cod au capacele pentru jantele de aliaj Salsa? Codul jantelor este 403005685R. Si eventual ce pret au capacele...
            Multumesc anticipat.

            Comment


            • Scuze pentru postul dublu. Am gasit capacele, au codul 403157789R. Are cineva un pret pentru ele?

              Comment


              • 33euro+tva bucata.

                6,5 J16 ET36 nu sunt omologate pe X52
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Multumesc pentru raspuns. Pe MCV Stepway sunt omologate. Foarte scumpe capacele, la Autokarma sunt 85 de lei.

                  Comment


                  • Pe X52 indiferent de echipare ai 6J ori R15 ori R16 nu 6,5J /!\
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • 6.5 j nu conteaza. E latimea jentii. E mai bine 6,5 la cauciucuri de 205. Limita e 7j la 205 mm latime. Mi se pare putin 6 j la 205. Dacia a facut o alegere ciudata cu MCV Stepway la cauciucuri.
                      Last edited by valioglu; 10 December 2018, 12:33.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google