Reclamatii Catre Dealeri sau Vocea Clientului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Gaby20045 View Post
    Buna seara baieti,

    Stiu ca a mai descris problema Silviu acum un an si nu e neaparat o reclamație directa la adresa dealerului insa pot spune ca ma simt putin ofticat pe metoda se prindere a suportului de numar. Duminica am dat jos numarul sa ii pun putin burete sa nu mai zdrangane prea tare cand inchid portbagajul si stupoare...realizez ca desi mașina vine cu gauri speciale de prindere al suportului de la numar...ei bine suportul este prins cu negrese, practic au gaurit tabla in lateralele gaurilor din fabrica. Intrebarea mea este:de ce? Daca nu aveau suruburi speciale de prindere mai bine imi dadea suportul in sacosa si ma rugau sa caut eu decât sa facă țigănia aia...arata groaznic si pe deasupra atrage rugina.

    Cati mai aveti suportul prins asa de dealer? Am atasat o poza facuta in graba, sper ca se intelege despre ce anume vorbesc.

    pentru treaba asta m-as urca pe ei si i-as pune sa-mi inlocuiasca hayonul.
    nu bagi piulitele alea metalice care se trag (ca-s scumpe, s-au furat, le-au folosit la alte masini), da' macar o clema d-aia de plastic, un nenorocit de diblu de zidarie.
    si... cum te-ai hotarit? repari pe banii lor sau pe-ai tai?
    o dovada de incompetenta jegoasa.

    ps: nu-i frumos, da'... AHAHAHAHAAA!!!

    Comment


    • #62
      Tine de dealer cred.
      Attached Files

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google