Logan SL Prestige Plus Vs Logan Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Uite, poate te ajuta sa te hotarasti... Camera video pentru marsarier e 100 €. varianta B&W are un tip de monorizare lipsa fata de prestige sl plus (1.5 dCi 75 CP), dar vine cu jante, tapiterie si oglinzi modificate. plus vopseaua metalizata. ar putea fi o alegere: depinde de tine...
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 22 July 2018, 11:45.

    Comment


    • #32
      SL Prestige cu optiune camera e la acelasi pret cu BW. Prestige are in plus iluminare alba in interior, grila de ventilatie centrala cu forme dreptunghiulare si semnalizatoare in oglinzi. BW are o alta tapiterie, oglinzi cu un sticker pe ele si alte capace de roti, care mie imi placeau mai mult. Am luat Prestige doar pentru iluminarea alba in interior, mult mai faina decat portocaliul clasic.

      Comment


      • #33
        Originally posted by ssilviu View Post
        Am luat Prestige doar pentru iluminarea alba in interior, mult mai faina decat portocaliul clasic.
        sa o stapanesto sanatos si drumuri multe si fara peripetii cu ea! Ce motorizare ai ales?

        Comment


        • #34
          Originally posted by ssilviu View Post
          SL Prestige cu optiune camera e la acelasi pret cu BW. Prestige are in plus iluminare alba in interior, grila de ventilatie centrala cu forme dreptunghiulare si semnalizatoare in oglinzi. BW are o alta tapiterie, oglinzi cu un sticker pe ele si alte capace de roti, care mie imi placeau mai mult. Am luat Prestige doar pentru iluminarea alba in interior, mult mai faina decat portocaliul clasic.
          Sa o conduci sanatos si fara incidente !
          Ne poti spune cu ce pneuri vine echipata ? 195/55/R16 sau 195/65/R16 ?
          Cochetez si eu cu ideea de a-mi schimba Loganul 1.4 Mpi din 2005 cu un Prestige SL sau B&W. In fisa de produs pt B&W pe care mi-au listat-o la reprezentanta apare 195/65/R16 , dar pe forumuri am vazut cea pe 55 !!??
          Cu multumiri ,Adi

          Comment


          • #35
            Salut. Al meu Prestige SL din 2017 are Continental 195/55/R16 H91 probabil o fi vreo greșeală de editare nu cred că sunt 195/65/R16

            Pt iarna am luat jante de tabla pe 15 cu Et40 si cauciucuri clasice de Logan 185/65/R15
            Last edited by augustus8186; 30 July 2018, 09:08. Reason: Automerged Doublepost

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google