Cati Armasari Are Loganul Meu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @Reptila tu nu citesti topicul inainte sa scri... nu il mai amagiti pe om pana nu vedem o hartie exacta poate sa aibe 85, 70 sau 65 ( oricum lesinati ) momentan ne dam cu presupusul!

    Comment


    • #17
      Cu 65 s-au facut pana in toamna lui 2006. De 85 erau numai pe Prestige. 90% are sanse sa fie Dci 70 de cai. Thread deschis degeaba. Maine se inchide!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        Originally posted by Narcisuc20 View Post
        @Reptila tu nu citesti topicul inainte sa scri... nu il mai amagiti pe om pana nu vedem o hartie exacta poate sa aibe 85, 70 sau 65 ( oricum lesinati ) momentan ne dam cu presupusul!
        am explicat la om cum se calculeaza si am dat un exemplu...ce te oftici..ar trebui sa intelegi daca te ocupi cu asigurari
        sigpic
        Experienta in asigurari de peste 5 ani.

        Comment


        • #19
          Nu la aia ma refeream se vede ca nu ai citit si ca omul are cartea masinii in germana si nu intelege nimic! Hai ca suntem offtopic!

          Comment


          • #20
            pai in brief ar trebui sa apara cati kw are ...in fine
            sigpic
            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

            Comment


            • #21
              Cauta cuvantul Leistung
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Si mai am o asa intrebare dimineata cind motorul este rece face fum alb vrio 10-15 min, nu este cam mult ? si daca da care poate fi cauza, mersi

                Comment


                • #23
                  pai nu sunt aburi,.. condens...? iar cu cp uita-te in carte sau talon unde scrie 2 cifre cu kw la sfarsit...ceva de genul...nu este greu...trebuie doar sa vrei

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google