Nivel De Echipare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Totul se rezuma la profit in functie de costuri. Asa ca se ia Loganul, se adauga unele pe el si se scad altele de pe el in asa fel incat profitabilitatea sa fie aceeasi sau cel putin similara. Deci... Dacia profita pe urma acestei oferte pentru ca atrage clienti in ideea de low cost. Pe masura ce vine clientul i se mai prezinta si alte optiuni extra care costa evident. Daca le ia, bravo la toata lumea si vine banu. Daca nu le ia, asta e, costul este scazut, profitul rezonabil, clientul plateste pentru ce isi permite. Pe scurt Marketing. Toate firmele fac asta. Asta este rolul acestei materii.

    Comment


    • #17
      Originally posted by bogdan_1984 View Post
      Dotari standard Dacia Logan Preferance 1.4 MPI

      Airbag frontal sofer
      ...
      Aceleasi dotari le are si cel din 2006, ca asa am eu.
      ABS-ul stiu ca-i dificil de pus ulterior, dar aerul conditionat oare, se poate monta cu costuri rezonabile? Ca doar acestora doua le simt lipsa.

      Comment


      • #18
        era un baiat pe forum care monta aer conditionat, in jur de 1000 euro parca.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #19
          Si nu se merita,Logan a scazut mult la pret,si zilele acestea am vazut Laureate cu 54.000 km cu 2700 euro,cu aia 1000 si cu ce mai iei si pe masina iti iei Laureate si ai terminat balciul.
          Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

          1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google