Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

    Salut ...eu sunt nou pe aici ( ma refer in domeniul modificarilor ) va prezint "brabus"-ul meu in plina modificare...
    ce mi-am propus:
    - Suspensie Sport....( vezi nr. LOW )
    - Jante OZ CRONO WHITE 17"
    -autocolant "LOGAN CUP" (care mi-a ajuns acum o saptamana)
    -chip tuning
    -air intake de la KN (ramane de vazut...)
    -lungit bara fata
    -lungit bara spate + difuzor
    -toba sport (ceva cu "gura MARE" )

    cam acestea sunt momentan planurile.....oricum mai vin pe parcurs...
    Attached Files
    604
    vreau si eu
    33.28%
    201
    pe drumul cel bun
    41.56%
    251
    esti pe aproape.
    8.44%
    51
    nu-mi place
    16.72%
    101
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

  • #2
    Bine ai venit... promitatoare modificari... tine-o tot asa

    Comment


    • #3
      E criminala masina cu proiectoarele duble!!!!
      Asta face totul!!!!!
      Felicitari si spor la treaba!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #4
        faina masina cat a fost bad boyu si o sa ii maipui un rand de priectoare
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • #5
          Originally posted by GGI78 View Post
          Bine ai venit... promitatoare modificari... tine-o tot asa
          multam GGI78....o sa va tin la curent..poze..si tot ce trebuie...
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • #6
            Asteptam poze cu finisajele.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              Originally posted by sibianul View Post
              E criminala masina cu proiectoarele duble!!!!
              Asta face totul!!!!!
              Felicitari si spor la treaba!
              multam sibianunul.....

              Originally posted by sli_waz View Post
              faina masina cat a fost bad boyu si o sa ii maipui un rand de priectoare
              Sper sa-i cumpar proiectoarele pana la sfarsitul lunii acestea...suporti am,clemele le iau maine....becurile tot maine...mai trebuie un releu 12V de protectie si instalatia o fac separat chiar eu...vreau sa le fac pe cele din interior sa se aprinda pe faza lunga.....o sa fie superb ( cred ) BAD BOY-ul a fost la pachet.....bad boy,bara cu proiectoare duble...suport numar "clean"..si capota spate clean...multumita lui Mihai de la ghettotuning.ro...toata afacerea a costat asa..
              -capota+grila fara sigla-100 euro
              -bara:-numarul clean 80 ron
              -pus inca un rand de proiectoare 200 ron
              -portbagaj clean 100 ron
              Last edited by matheo66c; 15 November 2009, 19:31. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #8
                preturile sunt acceptabile,modificarile sunt chiar dragute,arata intradevar bine cu doua randuri de proiectoare,o idee originala ,n-am vazut pe nicaieri asa ceva ,sper sa iasa fain,bafta ,tine-ne la curent cu modificarile,si cat mai multe poze sa ne incante ,ochisorii.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #9
                  Spor la bani pentru modificari! Eu nu sunt de acord cu cele doua seturi de proiectoare si mai ales ca vrei sa faci ca o pereche sa lumineze odata cu faza lunga. Cred ca am uitat intrebuintarea proiectoarelor...
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • #10
                    da...fiecare cu parerea lor...oricum...pe firul de comanda va fi pus un intrerupator.....ideea e sa fie ceva unic...oricum...gusturile nu se discuta....multam pentru parere si pentru urare...


                    Nu mai da quote la ultimul mesaj.
                    Last edited by Cezar; 15 November 2009, 20:27.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #11
                      Politia face rau daca te vede cu proiectoarele aprinse pe timp de zi dapoi sa ai inca un rand asa ca ai grija.Daca tot ai facut portbagaj clean de ce nu faci si usile clean.
                      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                      Comment


                      • #12
                        AMG..eu conduc asa ceva...si cu politia in 5 ani de zile nu am avut probleme...ideea e sa sti si cand sa le aprinzi...cum spuneam...ideea este baza...folosirea lor in trafic..este riscul fiecaruia....m-am gandit si sa fac usile clean..dar deja cam amestec stilurile....ramane de vazut...(depinde si de buget numai bine
                        Last edited by Cezar; 15 November 2009, 20:27.
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #13
                          am uitat poza..
                          Attached Files
                          Last edited by Cezar; 15 November 2009, 20:37.
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • #14
                            Prelungirea e usor dubioasa....nu incepe de la nivelul aripii, iar asta ii da un aspect cel putin ciudat.
                            Cat despre proiectoarele duble, din punctul meu de vedere, o treaba inutila. Mai bine le puneai pe plafon.
                            Spor la modificat
                            PS: colantele cu logancup, merg pe masinile cu tenta de rally, altfel iese kitsch.

                            Comment


                            • #15
                              multumesc pentru parere....fiecare o face cum ii place....cum am spus si mai sus...gusturile nu se discuta...sa auzim numai de bine doctore.. bafta

                              Nu mai quote la ultimul mesaj. Se subintelege ca lui ii raspunzi. Multumesc pt intelegere.

                              scuze...sunt nou pe aici si stiu ca tot o sa gresesc pana le invat...multam..si o seara faina

                              am ales bad boy-ul asa pt ca vreau sa fie diferit..majoritatea au facut bad boy-ul de la nivelul aripilor....eu am vrut sa ies putin din tipare
                              Last edited by matheo66c; 15 November 2009, 21:00. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google