Kelemen-mobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aaa mi-am adus aminte...de fapt vroiam sa pun semnul de 1.5 dci...indiferent cum e I-ul...dar imi era frica ca daca vreodata o sa imi alimenteze un baiat de la vreun peco...sa nu imi bage motorina...de asta am pus pana la urma 1.6
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • mai bine ii scoti toate siglele dupa portbagaj si arata mult mai bine ,parerea mea ,oricum spor la modificat .bafta

      Comment


      • da . si mie mi-ar place un portbagaj clean. am mai vazut si arata super.
        dar....am zis ca daca Doamne fereste ma pupa vreunul in fund....atunci fac asta pe casco.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • niste poze cu pozitiile seara si ziua.
          Attached Files
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • M-ai omorat,vroiai sa-i pui 1,5 dcI la 1,4 MPI?

            Comment


            • exact cum ai inteles.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • inca ceva nou...
                Attached Files
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Frumos mumus
                  Incet incet o sa faci un tuning "monstru" pe ea.
                  Bafta si spor in continuare!!!
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • pai...planuri mai sunt...bani parca nu as mai scoate...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • cauciucurile is cireasa

                      Comment


                      • Sunt deghizate,posibil Michelin dar scrie Kormoran,las ca astea sunt cele mai bune,ce derapaj mi-au tras acu cateva zile,sunt cele mai bune

                        Comment


                        • nu vede nici un moderator aberatiile de pe threadul asta?

                          ne facem de ras nu de alta ... fiecare are dreptul la propria parere dar sa pastram o limita
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Atata timp cat nu se cearta nimeni, nu vad ce ar fi rau in discutiile acestea.

                            Comment


                            • alin...aici e My ride....de derapaje povestesti in alta parte bine?

                              cat priveste aberatiile ? Deluxe...unde vezi aberatii ? (nu ai ce sa le faci) fiecare e liber sa isi dea cu parerea...acu..mai conteaza si cat bun simt ai...
                              Daca tot a observat si Delux...cu ocazia aceasta rog toti bagatorii de seama..sa se abtina sa mai scrie aici la mine. Va multumesc. (sper sa va simtiti)
                              Last edited by mumus; 14 July 2009, 08:43.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • am cumparat azi osram Silverstar. Sunt oare mai bune ca extream powerurile actuale de la philips ?
                                Attached Files
                                Last edited by mumus; 17 August 2009, 12:25.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google