Cu Si Despre Biciclete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu Si Despre Biciclete

    de la discutii despre si la subiect...pana la a ne prezenta dihaniile din posesie!
    Keep walking...

  • #2
    Incep eu .
    Posesor de un Magellan Crater disc,fara modificari, cumparat in 2008 ,cred ca are maxim 600 km efectuati
    Attached Files
    Captain of the black pearl

    Comment


    • #3
      bienvenido

      ce echipare ai pe "ea"?
      Keep walking...

      Comment


      • #4
        Trebuie sa vad ca nu stiu exact si sa nu scriu aiureli.
        Zilele trecute am mers cu ea din ghencea pana la serviciu in pantelimon si retur(total 30km)de mi-a iesit pe nas.De lipsa de antrenament si sedentarismul isi spun cuvantul.
        Captain of the black pearl

        Comment


        • #5
          Eu am strabatut insula mare a Brailei cu a mea bicla , facut intr-o zi un total de 60 km.
          Attached Files
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • #6
            ...la varsta ta, cam putini, domnu'

            Comment


            • #7
              ImageUploadedByTapatalk1425410636.405625.jpg
              Inca nu am apucat sa o scot la o tura...


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Keep walking...

              Comment


              • #8
                A mea si a baiatului ;)
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Nu am cine stie ce bicicleta, dar imi fac treaba cu ea de minune. A fost cumparata in mai anul trecut din Decathlon si pana in prezent am 2188 km.uploadfromtaptalk1425466370142.jpguploadfromtaptalk1425466386868.jpguploadfromtaptalk1425466408831.jpguploadfromtaptalk1425466440331.jpguploadfromtaptalk1425466457475.jpg


                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    rockrider 5.1 am avut si eu , (foarte rezistenta pana mi l-au sutit )
                    acum am un Cross grip124. recent am observat ca rontaie (parca se rupe cand fortez) lantul urat pe foaie mare + pinion mic
                    Attached Files
                    http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                    Comment


                    • #11
                      Frumoase bicicletele domnilor, dar ... sunt cam nefolosite.

                      Eu am un 'calorifer' DHS de mi-e jena sa pun poze cu el aici si tot am facut 2000 de km cu el anul trecut.

                      Spor la pedalat in continuare!
                      Logan GPL 1.4

                      Comment


                      • #12
                        Io` unu...incep din primavara asta...
                        nu am mai mers cu bicicleta de vreo 10 ani...poate mai bine...
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #13
                          Buna asta Luciane ))) ...si pe rabla mea s-a pus prafu si pt asta mi-e rusine...ca in general nu mai fac(em) miscare, o sa devin un anchilozat in ritmul asta...

                          Sa nu iti fie jena cu bicicleta !
                          Bicicleta mea e din RDG fabricata in 1986 , are stanta pe ea.
                          Si uite ca merge si acum bine, mai un cauciuc schimbat, mai un ghidon sa fie asa mai moderna, dar e OK.
                          "Colega" de camera are un DHS in stare perfecta desi are 9 ani vechime...oare de ce e in stare perfecta bicicleta??? Cine stie???

                          Sa dea un pic soarele si fac neste poze la minunea mea de bitza.
                          Imi place vara seara sa ma dau pe malul Muresului, dar nu prea am sustinatori prin zona.

                          Cand mai da caldura va instig la miscare si poze pe unde mergeti, poate reusim sa tinem subiectul asta aprins mai mult timp

                          PS: colegu Jonnie, te voi sustine moral, trebuie sa mai pedalam cand avem ocazia !
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            eu asa as vrea...sa ma tin de treaba...da sa dea` dreaq caldura odata

                            un ciclocomputer e util?! ..mi-as lua si nu mi-as lua...nu stiu ce sa fac...
                            in rest e cam echipata bicicleta...ala ar lipsi...si poate aparatori de noroi...
                            Keep walking...

                            Comment


                            • #15
                              Eu zic ca e foarte util si pe deasupra mai folosesc si aplicatia endomondo.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google