Apel Umanitar O Sansa Pentru Rares

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apel Umanitar O Sansa Pentru Rares

    Rares este singurul copil al lui Radu Capatana, colegul nostru L.C. din Medias.
    Este un copil superb care din pacate are acum probleme grave de sanatate.
    Parintii sunt depasiti de situatie si au nevoie de ajutor din partea noastra.
    Trebuie sa stranga 28000 € pentru un tratament in Germania.
    Daca vreti si puteti sa faceti o donatie ati putea salva viata acestui copil.
    Haide-ti sa-i ajutam ! Loganistii au suflet mare !

    Un băiat de şapte ani, are nevoie de ajutorul comunităţii. Părinţii au ajuns la capătul posibilităţilor, iar starea lui Rareş se agravează. Viitorul lui Rareş depinde de efectuarea unui tratament oncologic la o clinică din München, în Germania. Costul acestui tratament este 28 000 euro. Pe pagina lui de Facebook puteţi afla mai multe despre […]


    Un copil de 7 ani din Mediaș are nevoie de ajutorul semenilor pentru a trăi. Până acum 3-4 luni, Rareș a fost un copil care nu avea nicio ...


    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

  • #2
    Brrrr ... Dumnezeu sa le dea putere parintilor. Greu moment.
    Logan GPL 1.4

    Comment


    • #3
      Cateva poze mai vechi de la o intalnire L.C. Medias.
      Attached Files
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • #4
        Am fost in vizita la Rares. Starea lui nu e una buna si il asteapta o perioada dificila.
        Orice sprijin din partea noastra inseamna mult pentru familia greu incercata.
        Doneaza ! Un gest mic poate conta enorm !
        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

        Comment


        • #5
          Tocmai am aflat o veste trista, din pacate Rares sa stins Sambata. Nu stiu daca in tara sau in Germania, Dumnezeu sa-l ierte, condoleante lui Radu si familiei.
          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

          Comment


          • #6
            Din pacate asta era previzibil. Am avut un prieten cu aceeasi afectiune si stiam ca nu e tratabila.
            Dumnezeu sa-l ierte.
            Din cate se pare un factor ce declanseaza boala este expunerea la radiatii.
            Mare atentie la telefoanele mobile care sunt date copiilor.
            Daca nu e absolut necesar nu lasati copiii sa foloseasca telefoane mobile.
            Logan GPL 1.4

            Comment


            • #7
              Din pacate, la vestile de genul asta, nu stiu daca mai e ceva de spus, decat condoleante familiei si sa fie tari! Cu parere de rau, inchidem aici. Dumnezeu sa-l aiba in grija pe Rares.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google