Cine A Facut Sport Si Ce Sport?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine A Facut Sport Si Ce Sport?

    Pentru mine sportul care lam facut a ocupat un loc aparte adica lam facut cu drag probabil fiind o chestie de familie bunicul meu fiind campion european la kaiac...
    Totu a inceput din pasiunea mea de mic copil pt apa barci vapoare etc, asa ca pe la 12 ani am mers la club Dunarea kaiac-canoe din Galati unde cv timp cam jumatate de an am avut un antrenor super ,care in cele din urma a fost dat afara sau a plecat nu mai tin minte exact...ramasesem cu antrenorul de kaiac eu fiind canoist, care defapt mai mult repara barcile asa ca dupa 1 an m-am lasat, am luat o pauza de cateva luni de zile si m-am transferat la css galati unde lucrurile au fost luate mai in serios de catre antrenorul de acolo vazand ca am ambitie si ma descurc sa tinut de capul meu pana cand am ajuns vice campion si apoi campion national dar in 2007 parintii mei sau stabilit in italia si au vrut sa ma ia si pe mine am stat toata vara lu 2007 acolo apoi m-am hotarat ca vreau sa termin scola in romania si m-am intors dar de sport nu m-am reapucat si cam asta a fost la mine ,dar nam sa uit toata viata amintirile de prin cantonamente sau fazele de zi cu zi de la antrenament oricum cred ca a fost cea mai frumoasa perioada a vietii mele, dar oricum ce spun eu acum nu poate intelege oricine decat cineva care a facut un sport de performanta.Va astept si pe voi sa povestiti...asta daca ati facut vreun sport

  • #2
    handbal 6 ani. si s-a ales praful
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      5-6 ani de judo, dar cand era sami rupa unu coloana, am dezertat



      nu mai scrie mirc , k,sh,tz si alte inflorituri .
      Last edited by Cristi_Xp; 11 July 2010, 23:23.
      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

      Comment


      • #4
        Arte martiale din clasa a 6-a ,apoi in liceu rugby (din punctul meu de vedere ala nu e sport)
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          3-4 ani de 'tras de fiare' . Apoi intervenit sotia
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            Spuneti si voi mai detaliat asa cum si ce fel...

            Comment


            • #7
              1 an de rugby!la inceput mia placut la nebunie jocul dar la un moment dat ma simteam prea obosit si de scoala nu mai aveam timp deloc.dupa ce un coleg deal meu sia rupt mana si coloana mam lasat si eu ca nu mai puteam.intr-adevar un sport DUR!
              sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

              Comment


              • #8
                La 13 ani m-am apucat de culturism.A mers binisor pana pe la 16 ani,apoi au aparut probleme cu spatele si lombarii.De atunci nu prea mai ma duc decat foarte rar.Intr-un fel imi pare rau ca m-am apucat asa de "crud" si nu m-am ales cu mare lucru,dar macar mi-am facut damblaua.
                Last edited by al!n; 11 July 2010, 21:40.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • #9
                  Lupte greco-romane pana in clasa a-VII-a[cand am luat paduchi de pe saltea],apoi vreo doi ani de inot.

                  Comment


                  • #10
                    Salut.
                    Am facut si eu acum multi ani lupte greco-romane(fara premii )de pe clasa a 5-a pina pe a 9-a.
                    A fost ceva asa de "turma"se inscrisese mai multi baieti din clasa si trebuia sa mergem toti"in turma'asa era atunci,pe vremea lui Ceasca
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #11
                      Suntem cam aceiasi generatie,ai fost cumva la Bacau?Inca caut 'gazdele' paduchilor.

                      Comment


                      • #12
                        Am facut Halbere de tanar, asta mi-a placut si ma descurc foarte bine, premii nu am castigat...

                        Comment


                        • #13
                          fotbalist :: am fost jucator la Fc.Brasov ani "96-2000 pana mi-am rupt ligamentele incrucisate: 2 ani de stat pe bara si acuma joc de placere la o echipa locala in divizia "judeteana"
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • #14
                            @ bracsau pe Mironcic il cunosti?

                            @darksid3 ce arte martiale? Chineze, japoneze, coreene, vietnameze?
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • #15
                              Goju Ryu....la baza e China dar perfectionat stilul in Japonia.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google