Intalniri Logan Club Medias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Logan Club Medias

    In data de 15 martie ora 17 are loc prima intalnire a loganistilor medieseni in parcarea magazinului Billa 2 de pe soseaua Sibiului.Urmatoarele intalniri vor fi in fiecare vineri.
    Doritorii descoperirii secretelor si frumusetilor loganului din Medias,imprejurimi si de oriunde sunt asteptati sa vina intre prieteni.

    Multumiri lui Crististreulea pentru suportul moral!
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

  • #2
    Poate ajung si eu ca sunt din Medias dar sunt la Sibiu in timpul sapatamanii!

    Comment


    • #3
      Multumesc pentru invitatie. De obicei lucrez pana la ora 18.00 , dar poate reusesc sa ajung mai tarziu.

      Numai bine !

      Comment


      • #4
        ne vedem in parcare !
        sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

        Comment


        • #5
          Bine ati venit in grup!Hai sa facem si la Medias un grup frumos si unit! Anuntati-va cunoscutii loganisti care credeti ca ar fi interesati. Am sa impart fluturasi prin oras sa se afle,toti cei care vor sa ni se alature sunt bineveniti!
          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

          Comment


          • #6
            multumesc de invitatie,sper sa pot ajunge .......inca nu stiu cum incep si termin munca dar 50% sunt prezent.
            sa fie de bun augur aceasta prima intalnire si sper sa nu fie si ultima......
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #7
              Deabia asteptam sa se faca ceva si in Medias Din pacate pe 15 sigur nu voi fi in Medias... Duminica asta voi fi prin Medias, dar doar pana pe la ora 2

              Sunt si eu dispus sa impart fluturasi prin oras duminica asta, daca sunt facuti
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • #8
                Este doar inceputul
                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                Comment


                • #9
                  Felicitari pentru initiativa!
                  Aveti tot suportul Sibienilor in toate actiunile voastre!

                  BRAVOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc de invitatie. O sa fac tot posibilul sa ajung si eu.

                    Comment


                    • #11
                      O parte din fluturasi:

                      Maine isi iau zborul
                      Attached Files
                      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                      Comment


                      • #12
                        Te-ai pregatit colegu cu materiale publicitare nu gluma!!!!

                        Comment


                        • #13
                          Buna. Multumesc de invitatie, o sa incerc sa ajung, in legatura de promovare si de partea foto-video ma ocup eu cu cea mai mare placere !
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bravo Logan Club Medias si felicitarile mele,un sincer la cat mai multe adunari.
                            Colegi din Agnita sunt mult mai aproape de intalnire la doar 30 km ,dar se aduna dus intor,bafta.......
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Claudiu CHC View Post
                              Buna. Multumesc de invitatie, o sa incerc sa ajung, in legatura de promovare si de partea foto-video ma ocup eu cu cea mai mare placere !
                              Claudiu CHC te asteptam in mijlocul nostru,orice implicare si ajutor este binevenit!



                              Multumim tvstar1,salutari colegilor din Agnita si Sibiu!
                              Last edited by merlasviorel; 2 March 2013, 21:59.
                              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google