LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asteptati-ne pana ajungem...

    Comment


    • Prezenta azi:
      bubu
      mos
      lili
      sorin
      luca

      Razvan: cam "subtire" invitatia. Nu spune ora, nici motivul, nici cine o sa fie, absolut nimic. In aceste conditii e clar ca nu o sa se stranga nimeni sa mearga.
      Last edited by bubu_vasile; 27 April 2013, 23:14. Reason: Automerged Doublepost
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Bubule, ar cam trebui sa stiti ca voi sunteti bineveniti la orice ora.
        Noi in fiecare duminica ne intalnim la ora 16:00.
        Cine o sa fie? Logan Club TM si Logan Club AR.
        Motivul? Sa povestim impreuna si sa stam la un pahar de vorba si de suc, ca nu am mai stat de cand ati facut voi 4 ani.

        Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          Prezenta azi:
          Razvan: cam "subtire" invitatia. Nu spune ora, nici motivul, nici cine o sa fie, absolut nimic. In aceste conditii e clar ca nu o sa se stranga nimeni sa mearga.
          Am fost eu pe la 5 dimineata, nu era nimeni. Neseriosi.

          Comment


          • Azi nu vine nimeni? Tot astept pe aici singur in parcare...

            Comment


            • in general in zile de acestea de sarbatoare nu vine nimeni daca nu se organizeaza dinainte.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • nah "fain"... n-am stiut

                Comment


                • suntem 3 care ne anuntam prezenta azi la intalnire

                  mai sunt doritori ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Vin si eu

                    Comment


                    • S-ar putea sa trag azi o tura pe la manastire la Bodrog.
                      Vrea cineva odorizante California scents cu 15 RON/bucata?
                      Arome disponibile: Guma turbo, Balboa bubble guma, Stawberries&cream, Coronado cherry, Vista grapefruit, Citrus splash, New port new car.

                      Comment


                      • si am fost 5:
                        "bubu"
                        "aty"
                        "sandu"
                        "mosu"
                        "black"
                        ... plus insotitorii
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • din pacate nu am reusit sa ajung azi ca m-am trezit prea tarziu ca vreau la Bodrog
                          duminica viitoare in jur de ora 9:30 - 10:00 o sa fiu acolo.
                          Daca vreti odorizante sa-mi faceti o lista sa va aduc.

                          Comment


                          • Revin si eu pe aici cu o propunere:

                            Intre 23 si 26 mai 2013 vor fi porti deschise la Renault cu ocazia lansarii noului Renault Captur.

                            Eu ma gandeam sa mergem sambata sa vedem si sa testam masina candva dupa ora 10, urmeaza sa vedem cine cand poate si in functie de asta sa stabilim ora finala pana joi, vineri cel tarziu.

                            O sa incerc sa ajung pe la Verbita joi si sa vad exact pana cand sunt acolo, insa nu pot sa promit nimic. (pe site la Renault scrie ca orarul este joi - sambata: 09 - 18 si duminica: 09 - 16, insa nu stiu daca acest orar se aplica la toti dealerii)

                            Cine nu poate sambata poate veni si duminica, stabilim cand si cum daca va fi cazul.

                            Astept ca doritorii sa se anunte cand si daca pot veni.

                            Dani.
                            sigpic

                            Comment


                            • mutati-va dincolo
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Eu vin sambata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google