Prezentare Ocupatie Membri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezentare Ocupatie Membri

    Cum spuneam la discutii generale, deschid aici un topici in care ne putem prezenta si sa spunem cu ce ne ocupam. Cand avem nevoie de un ajutor, sa stim la cine sa apelam. Valabil si pentru Onesti

  • #2
    Si tu..initiatorule, cu ce te ocupi? Sau astepti sa fi intrebat?

    Comment


    • #3
      Eu sunt fara ocupatie,in concediu crestere copil.Daca aveti nevoie de un clovn la vreo petrecere,va stau la dispozitie.

      Comment


      • #4
        pai la mine mai nou cadastre, mai vechi evaluari (pt banci , contabilitate,etc), si alte maruntisuri (proiectare-desenare in autocad, depanare PC). La nevoie pot sa stau si degeaba pe bani .
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • #5
          Eu sunt mai timid de felul meu
          Acum serios, ar trebui sa incep eu. Lucrez la Dept. IT din cadrul unei firme de aviatie din Bacau. Ca activitate principala sunt Oracle DBA si administratorul unui sistem informatic ERP. Lucrez cu baze de date Oracle, servere, networking, programare si cam tot ce inseamna IT.

          Comment


          • #6
            eu sunt instructor auto. nu vreti sa stiti ce iese de pe mana mea. in afara de daune totale...
            Out of my mind! Back in 5 minutes!

            Comment


            • #7
              sa ma laud si eu. in prezent lucrez ca asistent medical la o clinica privata. am lucrat si la spital unde ma ocupam de aprovizionare si faceam o contabilitate primara. in rest ma pricep onorabil si la calculatoare, in timpul liber ocupandu-ma si cu montari si instalari unitati.

              eu + sotia
              DSC06634.jpg
              Last edited by dan08; 17 March 2010, 15:49.
              sigpic

              Comment


              • #8
                randul meu de laudat. Sunt medic veterinar angajat cu contract in cadrul Directiei sanitar veterinare Bacau, cu atributii de medic veterinar oficial in cadrul abatorului Roger din Casin.
                Fact tot ce este posibil sa protejez starea de sanatate a unei parti din populatia bacaului. romanului, bucurestiului etc...Job de kkt-bani pe masura!

                Comment


                • #9
                  Hai sa par si eu serios.Meseria de baza e electrician in constructii,momentan sunt in concediu crestere copil si sper ca sambata sa iau sala,prima proba pentru atestat transport persoane.Pe 5 februarie am devenit sofer profesoinist, mai am o litera pe permis 'D'-ul,dupa 'B'.Deci daca aveti de condus un autobuz[prefer microbuz]astept oferte.

                  Comment


                  • #10
                    Meseria mea de baza este fizician-informatician. Lucrez in IT, mai exact la o firma de service si servicii IT din Bucuresti. In timpul liber mai fac la prieteni cate o reinstalare, o devirusare, iar la job fac absolut orice legat de calculatoare, mai putin programare gen C++ si compania.

                    Comment


                    • #11
                      Sefu',ai gresit topicul,aici e vorba de bacauani.

                      Comment


                      • #12
                        poate gasesti un post ca sofer de microbuz pe ruta bacau-buhusi sa ma scot si eu cu transportul.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nu conteaza ruta Dane,important e sa muncesc sa iasa banu.

                          Comment


                          • #14
                            poate nu ai sesizat, eu ma gandeam la mine poate prinzi ceva, cu toate ca e greu. si eu cunosc pe cineva care are cam toate categoriile la nivel profesionist si nu prea gaseste nimic bun. toti trag acum sa faca sclav din tine si sa te plateasca cat mai putin.
                            Last edited by nsa; 19 March 2010, 23:32.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Acum depinde si de 'pile'.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google