Urari - Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urari - Brasov

    Vreti sa urati un La multi ani ? un Craciun fericit ? un paste fericit sau altele de genu ? asta sa fie locul unde sa putem felicita pe toata lumea si sa le dorim toate cele bune
    Last edited by unknown; 22 December 2009, 19:37.
    sigpic

  • #2
    LA MULTI ANI!!!tuturor loganistilor din lume

    sigpic

    Comment


    • #3
      urare generala : Iti doresc eu tie, ce imi doresti tu mie...dar sa ti se intample tie
      urare mai sincera nu am.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        foarte tare,mumus

        sigpic

        Comment


        • #5
          super tare...lasi liber la copyright?

          Comment


          • #6
            si eu am auzit-o...parca de la parazitii
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              Va urez tuturor Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi si de prietenii adevarati si un sincer La Multi Ani !!!. Fie ca noul an sa va aduca numai bucurii, numai fericire si sa aduca de asemenea intelegere intre noi si numai ganduri bune. Dupa cum am invatat anul asta ca cearta si neintelegerile nu duc la nimic bun, as vrea ca la anul acestea sa nu mai existe si sa luptam toti pentru aceeasi cauza, sa fim o familie si sa ne respectam asa cum trebuie.

              Asta imi doresc in noul an si asta va doresc si voua
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #8
                - eu acum imi doresc sa fie Liviu sanatos, ca sa nu lase turma de loganisti de izbeliste maine. Deci Stresu-le: iti urez tone de sănătate (și un pic de minte, să nu mai ieși aiurea îmbrăcat prin ger, că de-aia ai răcit)

                Comment


                • #9
                  multumesc de urari Alina, dar sincer sa iti spun nu stiu de unde am luat nenorocirea asta de gripa, sau ce o fi, ca in perioada asta chiar nu am stat pe afara, iar la munca ma duc cu masina......si nu sunt numai eu, sunt mai multi colegi de-ai mei de serviciu, deci e ceva in aer ma gandesc
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • #10
                    ii doresc lui stresu sa nu mai doarma langa priza ca raceste si dupa aceea tot el trage

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      doresc tuturor colegilor mei un an nou fericit si sarbatori fericite alaturi de cei dragi......fie ca noul an sa va aduca sanatate ,fericire si tuning-uri pentru micutele noastre loganuri.......si clar insanatosire grabnica coorganizatorului nostru

                      Comment


                      • #12
                        Loganistilor impreuna cu familiile lor,eu va urez sarbatori fericite si un an nou mai bun
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • #13
                          Vrei sa zici ca sta nu a fost bun???
                          EU VA DORESC SARBATORI CU BRANZA!!!!!
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • #14
                            sarbatori cu branza adica sarbatori cu

                            Comment


                            • #15
                              sarbatorii fericte,un an nou plin de bucurii si intelegerii.sa va aduca anul care vine ce nu a reusit anul acesta.LA MULTI ANI "LOGAN CLUB BRASOV" SI TUTUROR MEMBRILOR.
                              sigpic
                              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google