Idei,propuneri De Activitati LCBV

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idei,propuneri De Activitati LCBV

    idei,propuneri de activitati LCBV....
    sigpic

  • #2
    Intrucit lumea se plinge ca nu e activitate in cadrul clubului,propun ca fiecare membru sa vina la urmatoarea intilnire cu diverse obiecte casnice(foarfeci,cutite,furculite,scobitori,lame de ras etc..........) ca sa ne putem scoate linistiti ochii ca nimeni nu vrea sa faca nimic pentru club...............
    asteptam si alte sugestii..............
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • #3
      Bolly76 cam tarziu tata pentru propuneri si idei.....bla bla.....alea alea
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • #4
        am propus is va mai propun: ping-pong,carting, sunt dispus oricand la orice ora.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #5
          si unde gasim asemenea activitati extra scolare(locatii ma refer)
          la ping-pong poate ma bag da la restu cred ca nu
          si cred ca toate iesirile de recreere ar trebui fixate sa zicem la sfarsit de saptamana

          Comment


          • #6
            Duminica daca e vremea buna intentionez sa merg la Lauguna Albastra in fagaras cine mai doreste e bine venit http://www.lagunaalbastra.ro/
            ala cu ned 4 sped ... sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by vali205 View Post
              si unde gasim asemenea activitati extra scolare(locatii ma refer)
              la ping-pong poate ma bag da la restu cred ca nu
              si cred ca toate iesirile de recreere ar trebui fixate sa zicem la sfarsit de saptamana
              ping pong putem juca la phantom sau la mine..daca aduce-ti masa
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                deci cum ramane cu ceea ce am discutat saptamana trecuta?
                daca astazi nu a venit toata lumea nu am avut ocazia sa stabilim mai multe asa ca astept si parerile voastre

                Comment


                • #9
                  Vali oare nu vezi ca nu intereseaza pe nimeni??? Am discutat.......si atat.
                  Eu propun altceva....cei care vrem sa facem ceva....altceva decat sa ma intalnesc si vrb.de masini si tunning..avem telefoane,stabilim o zi si ne intalnim ptr.discutii,trasee...etc.
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by emilian_LLX View Post
                    Duminica daca e vremea buna intentionez sa merg la Lauguna Albastra in fagaras cine mai doreste e bine venit http://www.lagunaalbastra.ro/
                    s-ar putea sa te intilnesti cu masina mea pe acolo
                    eu lucrez
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • #11
                      toata treaba asta pleaca de la nepotrivirile de caracter si orgoliile nestapanite....daca ne-am fi pastrat un singur club nu divizat in 10 ar fi mai frumoase intalnirile si mult mai interactive...cu 3-4 membri care vin la fiecare inalnire nu poti face mare lucru asa ca te limitezi la discutii si atat
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        nu pot sa zic decat ca ai dreptate!!!!
                        poate va veni ziua in care se va renunta la orgolii si vom fi si noi in rand cu lumea!!
                        numa bine
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #13
                          @nairod:cea mai buna solutie este sa-l convingeti pe sebi sa lase ambitiile. La noi nu sunt si nici n-au fost.el a creat aceasta anomalie.eu cred ca nu trebuie sa mai discutam asta si sa o lasam asa ca e liniste. Noi nu putem fi "cavaleri si domnite"
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • #14
                            inca un topic deschis degeaba?
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Propun ca toti membrii acestui club sa se implice in organizare,inclusiv si acei care vin foarte rar
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google