Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii generale

    Aici discutam despre orice doriti voi.
    @gigi_tudorake- concediu placut! Daca mergi la intalniri LC in Spania sa faci poze, ca altfel nu te credem
    Last edited by Fane; 30 July 2009, 16:58.
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

  • #2
    gata sa inceput activitatea pe lc calarasi? se pare ca avem un organizator cu multa initiativa, asa da, ce sa mai spun despre co-organizator.
    apropo, astazi te-am vazut de departe, mi se parea cunoscuta masina sti de unde?/ de la chestia aia roz sau rosie de la suportul numarului.

    Comment


    • #3
      Eu nu te-am vazut decat dupa ce ai trecut, din cauza carutei
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #4
        fane, daca ai gps, spune-mi si mie la 60 la ora pe ceas cat ai pe gps?

        Comment


        • #5
          Gigi_tudorake e la Henri Coanda(Otopeni), pleca intr-o ora. A promis ca face poze cu Logane in Spania, si le trimite. Sa vedem daca nu uita.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #6
            Originally posted by catalinsky View Post
            fane, daca ai gps, spune-mi si mie la 60 la ora pe ceas cat ai pe gps?
            Undeva la 56.
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • #7
              Discutii Generale

              Originally posted by maryus_frt01 View Post
              Salut. Iata o poza cu loganul meu , preferance 1.4 mpi.Nu am nici o poza cu mine, si nu va uitati dupa mine prin oras pentru ca stau in Gradistea.
              salut am trecut aseara , in cunesti, pe langa tine te-am semnalizat cu farurile, claxon si toate cele...

              Comment


              • #8
                Am ajuns.
                Am plecat de pe Baneasa Gusi

                Comment


                • #9
                  Da, Catalinsky te-am observat, m-am prins mai greu la faza cu claxonul
                  ... restu' e logan

                  Comment


                  • #10
                    @Fane-CL: vezi ca te cauta ReBe! Te-am parat ca ai facut si tu poze la Sibiu si o sa i le pui pe transfer! Am pus eu cateva la "Intalnirea Nationala 4 Sibiu', dar ea vrea mai multe.
                    @gigi_tudorake: Gigele, sincer ma bucur pentru voi! Distractie placuta!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #11
                      Am rezolvat problema cu pozele, daca vreti aveti aici link.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #12
                        maryus te saluta mariamysa de pamint din com. cuza voda vezi cu gratarul nu ma uita autorizatie scot eu de la primarie de la pri.boboc

                        Comment


                        • #13
                          Deci si CL 02 YSA, si CATALINSKY si-au pus emblemele! Sare in ochi emblema,mai ales pe grila de la radiator. Cred ca e suficient doar pe fatza, nu mai e cazul saa facem cate 2. Ce zici FANE-CL?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #14
                            Asta depinde de fiecare, cine vrea una primeste una , cine vrea doua- doua. Inca mai avem, daca mai e nevoie sa facem o sa fie diferite ca dimensiune, adica set fata- spate.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • #15
                              @Fane-CL- Am luat adineaori o sticla de Bergenbier la 0,5 litri, exact cu roata dreapta fatza! Sticla s-a facut praf, cauciucul o sa vad maine dimineata... Dac plec la serviciu cu taxiul sau nu!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google