L.C. CALARASI la Intalnirea Regionala Mioveni, 24-25 iunie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L.C. CALARASI la Intalnirea Regionala Mioveni, 24-25 iunie

    Am discutat astazi cu Fane-CL si am decis sa deschidem un topic in care sa postam vizitele, deplasarile etc. Logan Club Calarasi, la diversele evenimente desfasurate in tara. Asta dupa ce a trecut Mini-Regionala de la Tulcea,apoi Regionala de la Mioveni..

    Sa incepem cu participarea loganistilor calaraseni la Intalnirea Nationala de la Sibiu, din 24-25 iulie.
    Personal o sa plec cu Kostache si StefanSRT de vineri, 23 iulie, la 6,30. Sambata dimineata urmeaza sa vina si Fane-CL impreuna cu Laur-ZCL, iar Danutz si Gigi_Tudorake inca nu s-au hotarat: pleaca spre Sibiu ori vineri dupa-amiaza, ori sambata dimineata.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

  • #2
    Drum bun baieti..., si sa aveti vreme frumoasa

    Comment


    • #3
      Multumim, NASU. Inca mai ai timp sa te razgandesti

      @Stefan SRT- sa nu uiti steagurile.
      Last edited by Fane; 17 July 2010, 22:56.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #4
        In seara asta m-am intalnit si cu Rusu-senior. Zice ca vine doar duminica, pe 25.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #5
          Fane-l ,frate..., as merge cu mare placere, dar asa a vrut boc sa stam acasa, ca nici in concediu nu am plecat nicaieri datorita lor....,poate cu alta ocazie.cred ca ai inteles...,oricum saluta si pe baieti de la galati din partea mea si drum bun.

          Comment


          • #6
            Salut colegii calareseni!

            Originally posted by Gusi View Post
            ...
            Personal o sa plec cu Kostache si StefanSRT de vineri, 23 iulie, la 6,30.
            ...
            Nu va tenteaza o aventura pe Transalpina? Si noi plecam tot vineri spre Sibiu dar o sa facem ocol prin Novaci-Sebes. Daca vreti sa veniti cu noi ... sunteti invitati sa formam o caravana LC. Pana acum suntem 2 masini: a mea si alui tdan08 de la Bacau.
            Oricum ar fi, drum bun si sa ne (re) vedem cu bine.

            Comment


            • #7
              @gl_mmm- ne pare rau ca nu va putem insoti fiindca noi vrem sa mergem pe Transfagarasan.:smile:
              sigpic

              Comment


              • #8
                vin si eu cu voi se stie... toti cei care veniti de vineri dimineata aveti statii CB?
                PS. eu n-am mai facut transfagarasanu deci sper sa nu va incurc.
                PS2. Nu-mi plac plimbariile pe jos deci sper ca nu aveti ganduri dastea cu vizite prin diverse locuri

                sigpic

                Comment


                • #9
                  @SONYKEL- Statii n-avem...Mergi tu inainte si ne anunti daca e lupu' la cotitura O sa mai oprim pe drum, dar nu cred ca sa facem plimbari lungi..
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #10
                    opriri pe drum si dastea , sunt de acord oricum ma supun multimii
                    of la naiba , trebuie sa fiu eu cap de coloana , vai ce nu-mi place

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Apropos, o sa iau si gratarul, asa ca sa fie! In plus, aparatul foto, card 4 GB, acumulatorii, incarcatorul pentru ei...Mai dati idei, sa nu uitam!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • #12
                        Luati-va lichide la voi...pentru hidratare...ca va fi canicula
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          eu imi iau ``iubita`` o sa o cunoasteti si voi are ochii mari si e gonflabila. constantenii o cunosc ,toti au luato la o tura deja... doar ca neny a vrut azi sa mi-o desumfle , dar nu l-am lasat

                          gusi , si pe grataru ala ce punem? sandwich-uri din peco???

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            @SONYKEL-Luam cate cava...Da' ala e de rezerva! Gratarul mare cica il dau sibienii
                            Apropos, m-a sunat in seara asta Sorin(Sibianul) si a cerut re-confirmare pentru camerele de vineri si i-am spus ca raman 3 camere ptr.calaraseni+ 1 ptr.Sonykel, ca l-am adoptat temporar...
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #15
                              PS. eu ptr vineri-sambata aduc 1L de ceva cu specific ``dobrojan`` ....

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google