Furt Bicicleta. Il Recunoasteti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Furt Bicicleta. Il Recunoasteti?

    Salut. Pe data de 13 mai 2014 din zona Kaufland mi s-a furat bicicleta. Am obtinut inregistrarile video cu momentul in care o fura. Am rugamintea la voi sa vizionati filmarea si sa ma ajutati si cu cea mai mica informatie. Va multumesc.
    Attached Files

  • #2
    ce tupeu... la militie ai fost?

    Comment


    • #3
      Nasol moment , macar daca o legai si tu cu ceva! ai uitat pentru moment ca traim in Romania!!Unde s-a intamplat ? Locatie , puncte de reper etc .
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • #4
        Am fost si la politie dar nu prea cred ca rezolva ei cv. Totul s-a intamplat la intersectia de la Kaufland. Pe partea cealalta de Kaufland chiar la semafor. Bicicleta am lasat-o la intrare la pariuri sportive. Eu o vedeam din magazin dar m-a urmarit cand nu am fost atent. Bicicleta asta are o valoare sentimentala mare si ma ajuta sa fac miscare. Mai am 4 ani de platit rate la ea. Astept si cel mai mic ajutor de la voi.

        Comment


        • #5
          Ai 2 locatii la profil, la care Kaufland ai fost?

          Comment


          • #6
            Daca era cu valoare sentimentala, nu o lasa.i nesupravegheata.
            Cum naiba mai ai 4 ani de rate pt un firtbike? da cum sa faci rate la o bicicleta atata timp...

            Comment


            • #7
              Kaufland-ul din Constanta.

              Comment


              • #8
                @ CataFOF / lăsai*
                Sper să o recuperezi, deşi prin poliţie mă îndoiesc. Fratele meu a avut-o furată din curte, şi postul de poliţie e practic peste drum, degeaba.
                Again, cum să faci frate o rată la o bicicletă, şi mai ai "încă" 4 ani de rate?

                Comment


                • #9
                  Hotul ala avea rucsacul plin, incearca sa obtii inregistrari de la Kaufland poate a fost pe acolo. Nu i se vede fata de sapca.
                  Daca a platit omul cu bonuri de masa si a fost filmat a pus-o.
                  Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                  Comment


                  • #10
                    A fost alegerea mea. Daca aveti bunavointa sa va uitati pe filmare in speranta ca poate il recunoaste cineva va multumesc pentru intentie. Dar va rog sa va abtineti in legatura cu ratele. Stiu si eu. Nu trebuie sa mi spuna.

                    Am observat si eu ca are rucsacul plin. Ma gandeam ca are ceva de schimb sa nu fie recunoscut usor. Poate sa mai fie vreun navetist plecat de dimineata la munca ca avea geaca groasa.... sunt atatea posibilitati.
                    Last edited by XSorynX; 17 May 2014, 16:25. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Distribuie pe facebook. Is mai mari sansele sa il stie cineva

                      Comment


                      • #12
                        Blonda aia l-a vazut pe hot la fata cand a iesit prima data pe usa.
                        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                        Comment


                        • #13
                          Am bagat filmuletul si pe facebook. Nicio veste de la nimeni pana acum.

                          Nimeni? Nimic?
                          Last edited by XSorynX; 18 May 2014, 08:37. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            Verifica periodic site-urile de anunturi biciclete gen tocmai.ro ,olx.ro ,etc.. ,poate o pune la vanzare intr-un termen apropiat ...

                            Succes !

                            Comment


                            • #15
                              Verific zilnic. Azi am aflat de la o colega de munca ca locuieste prin apropiere. Mi-a spus doar ca il stie din vedere. Ea locuieste in aceeasi zona si mi-a spus ca l-a vazut de multe ori trecand pe acolo.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google