Spalare Organizata Logan Club Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    in hala masina arata bine ,nu am avut timp sa o inspectez,am plecat repejor ,cind am ajuns acasa ,la soare ,am vazut minusurile.Ei se grabeau ca mai asteptau 2 masini straine ,probabil prieteni,initial mi au zis ca dureaza una ora interior -exterior,s au apucat de ea,a venit un tip ,le era sef,le-a soptit la ureche ...si in juma de ora a fost gata.am vazut ca au instalatie pt suflat apa de la oglinzi ,incuietori,, dar nu au folosito...cel putin la mine,macar lavetele cu care sterg masina de ar fi curate,,,sa vezi ce urme ramin . aveau un singur turbojet ,dupa ce au spalato pe a mea,era la faza ceara lichida,au inceput sa spele o alta ,va dati seama ca acel perete despartitor nu facea fatza...capacele rotilor nu au fost curatate cum trebuie,,,garniturile de pe praguri din interior,cind s au uscat ,erau la fel de murdare,parca nu au dat decit cu apa!!Singurul lucru pozitiv,,,amabili ,mi au zis cit am de asteptat pina intru la rind .Sa vedeti ce fain e cind toata apa de la oglinzi picura pe portiere,geamuri laterale etc ..Voi urmariti cele spuse de mine,daca vi se intimpla,spuneti-le,eu m am grabit la plecare nu am fost atent....

    Comment


    • #32
      saturnia2001, am fost azi pe la ei si cum intri in spalatorie, pe dreapta este un perete pe care scrie: presiunea la roti si suflatul cu pistolul cu aer comprimat se face la cererea clientului. asa cum a spus si vali mai sus, tu nu verifici un lucru cand il iei/cumperi/ samd? sunt convins ca daca le atrageai atentia erau la fel de amabili si se rezolva problema

      Comment


      • #33
        eu eram grabit d lor...ei trebuiau sa si faca treaba cum trebuie,nu sa le atrag eu atentia,ca de asta i am platit! nu cred ca eu sunt vinovatul .eu sunt pagubitul.la toata faza asta.si daca a ti avut ceva de invatat,aplicati,nu sariti cu gura pe mine....pe ei fratilor !!nu le mai luati apararea,eu am dus masina la spalat si am fost nemultumit,voi faceti cum credeti !

        Comment


        • #34
          hai ca fac treaba buna baietii
          mi-au spalato cu spuma de 2 ori, apoi mi-au spalato cu burete de plus(care nu zgarie) cu spuma in el , apoi au curatato cu turbojetul, apoi au dato cu ceara lichida, au dat cu tire dresser pe cauciucuri, au aspirat interiorul, au dat bordul si restul plasticelor cu silicon, au sters geamurile cu o solutie pe interior, au suflat apoi toate incheieturile si marginile, stergatoare, oglinzi cu aer comprimat samd..pentru 23 de lei si la 4 spalari ai una gratis...
          e prea bun zic eu
          Attached Files
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • #35
            Azi ma duc si eu ca e praf dupa drumul la Brasov.

            Comment


            • #36
              te-am vazut pe la 12 cand te duceai eram in alta masina prin pdros
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • #37
                Am ajuns pe la 13:30 dar aveau doua programari si m-am intors la 14:30, asta e daca nu am dat telefon, si ca de obicei au facut treaba buna.

                Comment


                • #38
                  Din pacate in urma slabei prezente la spalatorie, a membrilor clubului si datorita faptului ca la fiecare 4-5 luni la spalatorie se prezentau masini care aveau spalarea gratuita, ceea ce insemna pentru ei costuri dar fara venituri, colegii de la Spalatoria Spark au hotarat sa renunte la tichetul 4+1 si de asemenea la toate colaborarile pe care le aveau cu anumite cluburi auto din Iasi. Ca urmare a acestei decizii toti cei care au tichetul de 4+1 pot merge pe modelul vechi, pana la completarea tichetului, dupa care tariful va fi acelasi de 23 lei (int+ext+ceara) dar fara spalarea gratuita.

                  Comment


                  • #39
                    Bine au facut. Pentru 10 maşini în club...
                    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                    Comment


                    • #40
                      nuj cum sa zic dar cei de la Red-Hall is prea buni!! nota 10 la spalat masini!!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google