Targ Logan Club Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>>

    Schimb 2 bucati jante Brock originale, de aliaj (cumparate de noi pe comanda) cu doua bucati jante Logan Sinaia originale.

    In urma unui accident doua jante mi-au fost distruse (cele de pe partea dreapta) si acum stau cu masina in doua jante Brock de 7j si doua jante sinaia de 6j ... cine are de dat doua Jante Sinaia e rugat sa ma contacteze.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • @martalogu: daca nu ma insel skorpionul avea acelasi model de jeanta. cred ca e buna
      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

      Comment


      • Statie + Subwoofer

        Se vinde:

        Statie Pionnier 4 canale + Subwoofer Sony Xplod 1000 W - Pret 700 RON (sau variante)

        Statie Sony Xplod 2 canale + Subwoofer Impact 1800 W - Pret 650 RON (sau variante)

        Relatii la telefon 0755388659 Boaca
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • ai cumva si niste poze
          sigpic

          Comment


          • Cauciucuri de vara diverse marimi si marci.
            Reducere la montaj si echilibrare.
            0746585329 Eugen
            0741293534 Alin
            Alin e patronul vulcanizarii , daca sunati la el spuneti ca sunteti din partea mea.
            Succes.
            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

            Comment


            • @ catalinnyk
              Vezi ca e acolo un numar de telefon ... este un coleg de al meu si nu e loganist din pacate )) ia legatura cu el si o sa iti trimita pe mail poze

              Statiile au fost montate pe un colf V - masinuta lui
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • hahaha Nicosiene ai comiso batrane ;colf''

                Comment


                • >>>

                  E un golf colmatat marta .... si mia iesit colf ... se intelege ca sunt la munca si am o zi de tot kk ... )))
                  Felicitari pentru atentie ... ce mai faci colegu?
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • Originally posted by ZEU69 View Post
                    Cauciucuri de vara diverse marimi si marci.
                    Reducere la montaj si echilibrare.
                    0746585329 Eugen
                    0741293534 Alin
                    Alin e patronul vulcanizarii , daca sunati la el spuneti ca sunteti din partea mea.
                    Succes.
                    Cauciucurile sunt second hand si au preturi de la 100 lei / bucata cu montaj si echilibrat.
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • Vand jante logan...pret 700 ron negociabil....cine e interesat lasa-ti un mesaj sau sunati la nr de tel.0726627793 1 ccc2.jpg

                      Comment


                      • Ce model si in ce stare(noi sau sh)?

                        Scuze, am vazut dupa ca sunt "Bolschoi"(initial am crezut ca poza e in semnatura).

                        P>S
                        Din ce an sunt si cati Km sunt rulate?
                        Last edited by Cromatic; 27 March 2012, 22:37.

                        Comment


                        • Jantele sunt din 2008 si sunt rulate 80000 km...

                          Comment


                          • >>>>

                            Caut o cutie de viteze pentru logan 1.4 MPI (masina din 2008) ... am gasit pe net la 150-180 EUR ... dar in bucuresti ... nimic pe brasov)

                            Aveti vreo recomandare la un centru de dezmembrari din brasov?
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • nicos dupa cum am vb si la telefon ...problema o rezolvam..deci vei avea cutie..
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • >>>

                                Dap problema e alta .... profit de ocazie ca lucrez la Schaeffler si ca am reducere la masina noua si sar putea sa o vand pe asta si sa imi iau un ph2 ... maine ma duc in targ sa vad preturile si daca ma incadrez sar putea sa o scot la vanzare pe a mea .
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google