Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drumetii Ale Cavalerilor

    Am deschis acest thread pentru a propune aici drumetii si pentru a pune pozele noastre de la regionale, iesiri si alte distractii facute impreuna.

    Ca sa sparg gheata propun ca Duminica sa mergem la Pestera Dambovicioarei, bine-nteles daca vremea ne permite.
    sigpic

  • #2
    bineee mieluu...aici sper sa postam pozici de la intanliri si din deplasari..pe care sper ca le vom face asa cum ne propunem.....ca pe noi practica ne omoara!!..vornim miercuri..pusii paaa
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • #3
      pensionarilor, stati in casa sau aveti masini de "fitze" si va este frica de autostrada Brasov-Campulung
      sigpic

      Comment


      • #4
        mai usor cu lista bai baieti!!!....
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #5
          Va propun dragi cavaleri si domnite,ca in periada 15-20 Iulie (vedem ce data stabilim exact dar sa fie in iulie) sa mergem pe Transalpina ,tinand cont ca este asfaltata si putem merge cu orice fel de masina (joasa sau inalata) .
          NU TREBUIE RATATA aceasta iesire pe Transalpina.
          Vedem ce si cum va organiza acuma iesirea organizatorul nostru special sebi8ta si cu organizatorul binevoitor stresu...

          Comment


          • #6
            da da ar fii o idee buna, dar cu simpla mentiune sa nu fie totul intr-o zi mai ales ca sunt o gramada de cabane in zona
            Last edited by florinc_99; 18 April 2011, 22:32.
            sigpic

            Comment


            • #7
              bine ba baieti!!!....abia astept ieseala asta pe trans alpina...oricum anul asta o faceam cu sau fara deosebita voastra companiee..
              pana atunci anunt o ieseala pana la tuning show la romexpo bucuresti sa-l sustinem pe colegul nostru mihai apv..
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #8
                doriane cred ca atunci s-ar putea sa fim la felix, trebe sa ne dea verdictu Keanu
                sigpic

                Comment


                • #9
                  ca si data de plecare pe transalpina propun data de 15-17 iulie ...

                  Comment


                  • #10
                    hai colegii, care veniti la expozitie la Bucuresti pe data de 14 Mai ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Dragi cavaleri si domnite ,am placerea sa va anunt ca in data de 15,16,17 IULIE 2011 este organizata o super intalnire pe TRANSALPINA !!!
                      Ramane sa discutam mai multe la intalniri si sa hotaram care ..ce, si cum mergem.

                      Comment


                      • #12
                        Dragi cavaleri si domnite ,am placerea sa va anunt ca in data de 15,16,17 IULIE 2011 este organizata o super intalnire pe TRANSALPINA !!!
                        si eu incep lista:

                        1.kata1984+....-de vineri(probabil cort)
                        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                        Comment


                        • #13
                          Dragi cavaleri si domnite ,am placerea sa va anunt ca in data de 15,16,17 IULIE 2011 este organizata o super intalnire pe TRANSALPINA !!!
                          si eu incep lista:

                          1.kata1984+....-de vineri(probabil cort)
                          2.florinc_99+...-normal ca de vineri (sigur cu cortu)
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            kata mai adauca pe langa cort si remorcutza.....
                            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                            Comment


                            • #15
                              vine singur si doarme in portbagaj
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google