Bazarul din MIOVENI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tomytomy - Am eu oglinzi,
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

    Comment


    • Cumpar aripa dreapta-fata Logan PH2

      Salut.

      Cumpar aripa dreapta-fata Logan PH2 de culoare neagra, fara rugina, indoituri, reparatii, vopsea sarita, etc.

      Telefon contact: 0761.640.965
      Last edited by aggressive; 24 March 2015, 22:59. Reason: Notificari

      Comment


      • Salut, cumpăr 1 pereche arcuri eibach logan sedan 2004-2008. Cine are sa mă anunțe la numărul 0723116996. Mulțumesc!

        Comment


        • salut baieti ! stiti unde as putea vopsi si eu logan total ? aveti idee cam cat costa ?

          Comment


          • Cumpar buza/barbita logan PH2! Vreau sa o montez pe ph1.
            PM to me!

            Comment


            • Cumpar player auto

              Salut ,cumpar player auto cine are disponibil astept PM cu oferta.

              Comment


              • Vand sau schimb jante 4x100 7,5j 16'polishate complet si lac transparent aplicat cu buza polishata, echipate cu anvelope vara.merg pe logan, opel,golf 3 si tot ce au 4x100.Accept si diferite variante. 799 lei usor negociabil. http://olx.ro/oferta/jante-4x100-16-...a-ID50eTq.html

                Comment


                • cunoasteti vrun strungar din zona jud. arges ?

                  Comment


                  • da dupa primaria bascov e o straduta exact pe aceeasi parte.mergi vreo 200 de m si vezi un atelier.intrebi de dan.face orice inclusiv jante

                    Comment


                    • imediat dupa primarie fac dreapta cum ma duc spre curtea de arges?
                      ai vrun nr de telefon ?

                      Comment


                      • ai pm stanga faci e pe aceeasi parte cu primaria

                        Comment


                        • salut.ma intereseaza o caseta de directie noua pentru logan 1.5 varianta cu 85 cp.ms

                          Comment


                          • Salut
                            Caut de ceva timp oglinzi de van/mcv.
                            Acu ceva timp era cineva care vindea cu tot cu semnalizare.
                            Mentionez ca am un logan din 2005. Oglinzi electrice. Si incalzite sau cum se zice.
                            zambeste ...

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google