[12.07.2009] 1 AN De LC Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [12.07.2009] 1 AN De LC Piatra Neamt

    In urma cu un an de zile, intram in contact cu forumul www.loganclub.ro si tot ce insemna el. Incepusem sa ma atraga din ce in ce mai mult forumul, ma pasionau pozele de la intalnirile locale si cele regionale, care aveau loc prin tara, si imi doream foarte mult sa particip si eu macar la o intalnire. Dupa cateva discutii avute cu domnul RazvanB,am decis a constitui si noi LC Piatra Neamt.
    A trecut un an, cu bune si cu rele, cu prezenta a mai multi sau mai putini membri loganisti, am reusit a realiza o regionala extrem de frumoasa, sustinuti de ceilalti "confrati" din judetele alature.

    Cu aceasta ocazie, tin sa va invit pe toti cei care ne considera prieteni, care s-au simtit bine alaturi de noi la intalnirile la care am fost prezenti, cei care vor sa scape de traficul de la oras, si vor sa scape la un mic,o berica si eventual un peste direct "cules" de pe balta, in ziua de 12 iulie 2009, in comuna Bargoani, jud. NEAMT (drumul dintre P.Neamt-Roman) la sarbatorirea de 1 AN de Logan Club Piatra Neamt.

    Aveti cateva poze, cu locul, iazul unde va avea loc micul "dezmat". Sunteti bineveniti cu totii.
    Attached Files
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

  • #2
    la asa o priveliste nu se poate sa nu ma alatur ideii inca de la inceput :
    1. mike26ro

    Comment


    • #3
      Felicitari pentru implinirea primului anisor! Fie ca urmatorul sa fie mai bogat, in toate privintele pentru loganistii din Neamt! LA MULTI ANI!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #4
        cam mici pestii din iaz , dar ne alaturam si noi la o asemenea iesire si nu in ultimul rind la aniversarea clubului Nostru!!!!
        deci:
        2:dragosvintila79
        sigpic

        Comment


        • #5
          multumim de urari. Sa speram ca va fi frumos in ziua respectiva.
          Pestii mici, dar multi tare, nu gluma. aeea mari stau la cotitura, si mai sar prin apa, doar asa sa iti fac in ciuda,nu alta.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #6
            La multi ani

            La Multi Ani Logan Club Piatra NEamt. Cu toate ca ne-am planuit a sarbatori aceasta zi la un gratar, din pacate, vremea nu a vrut sa tina cu noi. nu-i bai, vom face gratarul in alta zi,ca doar nu au intrat in sac,sau la apa....zilele..).
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #7
              Asa asa cristi ;) imi place ce aud.
              Pana maine la ora 10 este codul galben, in zilele urmatoare se anunta canicula. Poate poate...
              sigpic
              LOGAN CLUB Piatra Neamt

              Comment


              • #8
                nu lasam nesarbatorit acest eveniment, musai trebuie un gratarel la iaz.

                Comment


                • #9
                  poate weekendul viitor avem mai mult noroc cu vremea....numai bine mai cresc si pestii din iaz..
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    LA MULTI ANI din si partea LC Bacau. imi pare rau pt ca vremea nu a tinut cu voi, dar cu siguranta ca berea merge f bine si duminica viitoare. va urez la cat mai multi ani si multa liniste in cadrul clubului.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Muti Ani traiasca Lc P Nt.

                      LA MULTI ANI din si partea Lc Gl. Ce se intampla cu marea petrecere, nu se mai tine ? Hai cu pozele.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google