Poze cu masin(ar)ii de admirat......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poze cu masin(ar)ii de admirat......

    Am modificat topicul pentru ca devenise inutil - si o sa il folosim pentru a pune poze si a le comenta cu diferite masini si masinarii pe care le intalnim pe strada sau pe langa ea......ideea mi a venit cand a inceput sa puna poze la carciuma bosorogu de Bitza , si am zis de sa nu facem un topic special
    ..asa ca nenea Bitza ai onoarea....asteptam primele poze
    Last edited by DISSSEL; 7 February 2011, 23:14.
    low....&.....slow

  • #2
    Hiai bitzaa nu mai leneviiiii
    Last edited by DISSSEL; 7 February 2011, 23:13.
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #3
      http://www.loganclub.ro/forum/poze_cu_masini_ari_de_admirat-t19697.html

      bleizer se marita ma.salutare tuturor.cateva poze pt cosmin
      Attached Files
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #4
        .. a era sa uit ..fara mistocarie
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #5
          Originally posted by bitza_bik View Post
          bleizer se marita ma.salutare tuturor.cateva poze pt cosmin
          mersi bitza, astea sunt mai vechi decat lada mea.... si inca sunt masini nu ca loganu nostru

          Comment


          • #6
            petre acu am vazut ca este loc de*parcat* aici.te rog muta tu pozele.mistocarii nu mai fac ca deranjez.nu eu tre sa pun poze aici.totzi vedem masini care incanta ochiul mai mult sau mai putin pe strada,toti avem telefoane,deci....nu e numa pt mine locu asta
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #7
              Asa ceva ma incinta pe mine.Pe voi?
              Attached Files
              sigpicPasionat de MCV si natura

              Comment


              • #8
                poze funny din trafic nu merg?

                Comment


                • #9
                  Daca pe tine te incinta cred ca merg.Uite cam ce admir eu.
                  Attached Files
                  sigpicPasionat de MCV si natura

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by costyn955 View Post
                    poze funny din trafic nu merg?
                    poze fuuny punem la "fun" - topic creat de tine))
                    @bitza -nu e numai pentru tine dar de la tine mi a venit ideea

                    Originally posted by padurarud View Post
                    Asa ceva ma incinta pe mine.Pe voi?
                    pe mine mai ales monstruletu ala galben)
                    Last edited by DISSSEL; 8 February 2011, 00:50. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • #11
                      incerc sa pun ceva poze de azi facute in graba.astra e de vanzare ,la fel si megane-ul.astra e 1600 da o lasa la 1100.poa vin cu ea in tara.
                      mi-am permis sa pun 2 poze din vara de la locul de unde faceam baitza sa va faceti o parere cam cum petrec ei vara cand e frumos afara.
                      Attached Files
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • #12
                        am gasit cateva poze mai vechi prin calculator care s-ar potrivi pe aici
                        prima era o masina chiar inmatriculata si tin minte ca era sub sigla volvagen
                        iar cea de la antena 1 era un aro 10 decapotabil dar am uitat ce denumire avea si atreia poza se stie
                        Attached Files
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by petroman View Post
                          am gasit cateva poze mai vechi prin calculator care s-ar potrivi pe aici
                          prima era o masina chiar inmatriculata si tin minte ca era sub sigla volvagen
                          iar cea de la antena 1 era un aro 10 decapotabil dar am uitat ce denumire avea si atreia poza se stie
                          aro spartana ,cum zicea palade te- am spart ana)))))))))

                          Comment


                          • #14
                            da da corect ,poza e de pe vremea tele eurobingo de la paparati , chiar din ziua eclipsei, erau faine facute dar au disparut repede nustiu de ce
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • #15
                              Au disparut pentru ca a disparut fabrica))..au spart o si pe aiai...
                              Frumoase poze , mai vrem
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google