Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

    in ideea de a ne bucura de o spalatorie buna si mai ales de calitate am deschis acest thrend ca sa ne putem orienta spre ceva de calitae si care nu face lucru de mantuiala! recomandariiiiiii!!!

  • #2
    foarte bun thread-ul...eu ma duc de multe ori la ACR e si ieftinache 10 ron exterior si 10 interior, nu stiu daca e de calitate...dar eu sunt multumit.
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • #3
      Eu mi-am spalat masina numai in spate la stadion la ASTRA e 26 de lei parca interior - exterior si la 6 spalari ai una gratis , m-au invatat baieti acolo si spala bine

      Comment


      • #4
        eu o spalam des la RBC ... foarte multumit... 17 lei exterior 15 lei interior

        Comment


        • #5
          eu consider ca aici parerile vor fi foarte impartite pentru ca fiecare s'a obisnuit cu o anumita spalatorie,unde a inceput sa se cunoasca cu personalul de acolo,si cam peste tot unde dai bacsis innainte masina ar trebui sa iasa foarte bine.Personal in ultimele 2 luni de zile ,cu exceptia zilei de duminica cand am tras repede un exterior la acr,merg la spalatoria de peste drum de UPG,ext=16 lei iar ext+int=20 de lei cu spaguta de rigoare primesc masina impecabila as spune eu cu multa solutie pt caucicuri ,cu parfum in interior si presurile lucioase.

          Comment


          • #6
            Eu ma duc numai la spalatoria de langa Sirus in 9 mai .. si sunt foarte multumit .. si numai un baiat imi spala masina .. in medie stau cam vreo ora si 10 minute sa mi-o spele .. dar mi-o spala cum as spala-o eu .. aproape ..

            Comment


            • #7
              deci sa inteleg ca nu o spala bine)

              ma eu de 2 ani de cand am masina mi-am spalat-o numai la spalatoria aia de la capatul traseului 104,ma costa 30 de lei ext int si fara nici o "spaguta" iese de fiecare data impecabil.au si ei aceeasi promotie,la 5 spalari a 6-a gratis.

              ce imi mai place e ca iti lasi masina acolo la ei,te duci iti faci treburile si te intorci dupa si o iei boboc,acum,dupa cum spunea cnv mai sus,fiecare dupa cum s-a obisnuit

              Comment


              • #8
                De o singura chestie sa tineti cont,cand o sterge sa nu foloseasca pielea de caprioara,ca aia va zgarie masina,ci sa foloseasca lavete de microfibra
                Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by vladcosmin View Post
                  De o singura chestie sa tineti cont,cand o sterge sa nu foloseasca pielea de caprioara,ca aia va zgarie masina,ci sa foloseasca lavete de microfibra
                  Majoritatea folosesc pielea de caprioara...lavete de microfibra nu prea am vaz pe la spalatorii.

                  Comment


                  • #10
                    Atunci e nasol,pt ca atunci cand dau cu spuma activa tot mai ramane mizerie,nisip,etc,si toata mizeria asta se plimba intre pielea de caprioara si vopsea,ceea ce duce la zgarieturi sau la asa zisa "panza de paianjen",in schimb microfibra inmagazineaza mizeria in tesatura.Eu o spal acasa,si arata foarte bine masina dupa 1 an.
                    Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                    Comment


                    • #11
                      la mine spalatul masinii constituie un hoby[de fiecare data cand merg acasa la tara imi spal masina]astfel, niciodata nu sunt nemultumit de pret,nici de calitatea serviciilor.apropo.... vecinii spun ca de cite ori spal eu masina ploua[si cam asa e......... ajung la ploiesti cu ea la fel de murdara deseori......]

                      Comment


                      • #12
                        si mie imi place sa spal masina si sa pierd timpu' pe langa ea...dar acum vremea nu prea mai tine cu noi...si nu stiu cine ar mai sta pe frigu asta sa o spele...mai bine dau 10-15 lei si scap...in schimb daca e frumos afara nici tiganu(perversu de pe tg ocna) daca se ofera sa mi-o spele moca nu accept

                        Comment


                        • #13
                          Mda .. corect .. cand imi spal masina dureaza vreo 3 ore - 3 ore jumate .. dar cum o soal eu nu se compara cu nici o spalatorie ..
                          @vladcosmin - iar in legatura cu pielea de caprioara .. eu am masina de 2 ani si 8 luni si o sterg numai cu piele de caprioara si sa vezi cum arata ..

                          Comment


                          • #14
                            corect ce-si face omul cu mana lui este lucru sfant sau "se numeste lucru manual"

                            Comment


                            • #15
                              eu in ultimul timp am spalat masina la barcanesti vis a vi de liceu si o spal superbelea si nu e nici scump...dau 21 d lei s o spal la perii si iese klumea rau d tot

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google