Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

    de acum inainte pe threadul intalniri logan club pucioasa se discuta numai despre intalniri, ce s.a facut la intalniri, cand va fi urmatoarea intalnire, etc.
    aici se va discuta restul, imbunatatiri, probleme, tunning, etc
    sigpic

  • #2
    nicu vrea sa spuna ca aici se poate discuta depre absolut orice, chiar si despre femei
    evident, totul in limita decentei
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Cam asa ceva cristi si multumiri ca ne.ai deschis capul!
      Last edited by nicu_rcn; 7 October 2010, 19:22.
      sigpic

      Comment


      • #4
        ce se intampla de nu mai posteaza nimeni pe aici?
        sigpic

        Comment


        • #5
          azi am reusit si eu sa iau sonda de marchariere, maine o pun, multumita lui matheo66c, mii de multumiri matheo, sa auzim numai de bine!

          gata, am reusit sa pun sonda azi, si din fericire merge, mersi nenea!
          Last edited by nicu_rcn; 12 October 2010, 17:50. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • #6
            Salutare,stie careva din voi daca merg montate pe logan din 2005 oglinzi electrice si cu ce as putea acoperii gaurile din fetele de usii.Astept si raspunsuri private.
            Multumesc.

            Comment


            • #7
              tra pe messtizule, din cate stiu eu merge, dar am inteles ca e cam scump, si nus.ar merita. intra pe mess!
              apropo, stie cineva ce releu imi trerbuieca sa pun avarie pe marchariere? (de fapt stiu cum arata, dar nu stiu ce sa cer la magazin)

              se pare ca nu numai romani au "boala" tunning.ului pe logan, ia uitati aici:
              Last edited by nicu_rcn; 12 October 2010, 19:27. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #8
                Cumpar scaun sofer pentru logan mcv deoarece al meu sa cam rupt, scaunul preferabil fara reglaj lombar, astept oferte pe pm

                Am inteles ca se tine la Pitesti un targ auto care contine piese auto sh, as dori si eu mai multe detalii legate de el ms anticipat,urgent.
                Last edited by aviatorul76; 14 October 2010, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Salutare lume, am si eu o intrebare (sau mai bine zis o rugaminte) se poate interesa cineva cat costa culoarea alb perla? Dar doar vopseaua, nu si manopera. Multumiri anticipate!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Salut stie cineva ,sau are careva de vanzare cabluri si joistic pentru oglinzi electrice.
                    Urgent ma ajuta cineva?
                    Multumesc !

                    Comment


                    • #11
                      tizule sa caut eu ceva, poate gasesc.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Salutare,stie cineva unde gasesc sa cumpar :-joistic,mufe,relee.cabluri pentru montarea oglinzilor electrice.

                        Oglinzile le-am cumparat recent.
                        Monteaza cineva in Dambovita?

                        Urgent raspunsuri.

                        Comment


                        • #13
                          tizule, ti.am gasit cabluri si joystick, contacteaza.ma pe mess!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            salu baieti

                            Comment


                            • #15
                              sal MAI, esti cumva electrician?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google