Activarea Diferitelor Functii Secrete Ale Masinii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, se ocupa cineva in Bucuresti de activare martor centrura si instalarea cuplelor pentru Logan? Daca da as vrea si eu un numar de telefon si un pret va rog (imi cer scuze daca am postat de 2 ori).

    Comment


    • Salutare,monteaza cineva incalzire in scaune in Dambovita?
      Cat costa piesele si cat manopera,as fii interesat.

      Comment


      • da vorbeste cu dad de la noi doar sti ca i-a montat si lu octav daca vrei ceva mai ieftin asteptam

        Comment


        • nu stiam ca ia montat lui Octav,merci de informatie.

          Comment


          • am avut plăcerea

            Comment


            • salut, as vrea sa stiu si eu daca face cineva in Bu uresti activarea unor diferite functii.ms.

              Comment


              • Se poate activa ca la renault, cand se aprinde becul la lipsa carburant SA BIPAIE?

                Comment


                • Sal aveti careva la masina activata alarma >Daca aveti masina incuiata si descuie cineva vro usa doar sa clipeasca avariile < ???

                  Comment


                  • Sal saptamana asta care vine vreau sa ma duc la cineva sa activez si eu niste functii ale masinii cu ddt 2000 , poate sa spuna careva cam ce se poate activa ??Eu stiu cateva ca sa le enumar sunt cam 3 ce stiu eu >.1 Activare buzer de la centura nepusa.2 Activare/Dezactivare a functiei CAR incuierea usilor la un anumit prag de viteza prin mentinerea apasata de deschidere usi.3 Inchiderea automata a usilor ,cand nu deschizi nici o usa.Cam astea le stiu eu mai e ceva si nu stiu va poate ma ajuta si pe mine careva.Tin sa mentionez am un model preferance 14mpi

                    Comment


                    • Originally posted by manujupanu View Post
                      Sal aveti careva la masina activata alarma >Daca aveti masina incuiata si descuie cineva vro usa doar sa clipeasca avariile < ???
                      Am eu activata, din diagnoza ( am modelul de Sandero Stepway II ). Merge. Trebuie sa vad cum rezolv sa mearga si claxonul...
                      Incearca si activeaza-ti semnalizarea de autostrada ( semnalizare de 3 ori, cand dai usor de maneta, nu in pozitie fixa ) - tot din diagnoza

                      Comment


                      • am activat si eu alarma la masina cu ddt 2000 si as vrea sa ii pun senzori de volum, perimetru sau soc aveti ideie unde se leaga???

                        Comment


                        • @Midnighte: ĂŽncurci borcanele, X52 are altă electronică față de X90(nu are nici semnalizare cu impuls).

                          @manujupanu: Nu poți direct, UCH de x90 nu știe de senzori suplimentari.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Cat ar costa montare cb cu maneta originala in pucioasa?

                            Comment


                            • suna-ma sa vb 0720-964352

                              Comment


                              • am activat si eu alarma interna la logan si vreau sa pun un senzor scrie pe senzor [ ultrasonic senzor ] se leaga cumva la senzorii de la usi are careva asa ceva ,acest senzor are 3 fire probabil ca unu la masa si doua la senzorii de la usa???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google