Lansare Dacia Duster La Caransebes(Pentru LoganClub Resita)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    filmulete facute de un coleg de al meu cand am fost pe off road ... in zona dacia caransebes
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • #62
      super or facut si ei o masina buna intradevar merita

      Comment


      • #63
        A fost OK la lansare, multumiri celor de la Dacia, sper sa ne mai intanim la evenimente de acest gen.

        Comment


        • #64
          da va mai asteptam si cu alte ocazii nu numai lansari .. p[oate mai facem vreo adunare si pe aici .. mai stam la o vorba mai turnam si un gratar
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • #65
            Grataru il turnam la Resita

            Comment


            • #66
              Originally posted by nichita2009 View Post
              da va mai asteptam si cu alte ocazii nu numai lansari .. p[oate mai facem vreo adunare si pe aici .. mai stam la o vorba mai turnam si un gratar
              eu cu bubu venim saptamana viitoare pentru revizie, saptamana asta sunam pentru programare.
              Da un semn daca aflii cad vin baietii de la Pitesti cu softul.
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • #67
                shenny acu am dat un semn .. noi ne-am auzit la telefon . deci ai rezolvat problema si ne vedem marti la revizie :P
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • #68
                  da, marti vin la revizie, bubu nu a mai dat nici un semn asa ca nu stiu daca vine si el
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • #69
                    astazi se implineste 1 anisor de la lansarea daciei duster .. si a lansarii oficiale la caransebes ... a fost o lansare foarte reusita si speram ca urmatoarea lansare sa fie si mai faina .. dar sa asteptam semnele uzinei pentru un produs nou ...

                    La multi ani si la Multe comenzi duster .. sa treci peste 200 de mii ca 150 de lai deja ) .. si multumesc la toti membrii care ati participat atunci
                    Last edited by nichita2009; 16 April 2011, 20:36. Reason: Automerged Doublepost
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • #70
                      si noi iti multumin ca me-ai invitat,sa auzim numai de bine.

                      Comment


                      • #71
                        sa fie . si sper sa ne vedem toti la urmatoarea lansare
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • #72
                          sper sa fie cat mai repede.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google