Dacia Logan (Dezired)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Logan (Dezired)

    Asa o sa arate viitorul logan....prin 2013 2014 ...ce parere aveti despre noul look al loganului?
    Attached Files

  • #2
    Usile de pe fata sunt la fel...oglinzile sunt la fel...mai multe apartin pisese apartin de la obijnuitul logan

    Comment


    • #3
      Cam copiat putin dupa peugeot 206 sedan, nu cred ca va iesi in versiunea asta. Eu unul nu as da bani pe ea.
      Megane II faza II 1.5dcI K9K

      http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

      Comment


      • #4
        da asa este ......da cateva sunt noi la el...cum ar fi spatele...

        Comment


        • #5
          Sincer mie nu mi-a placut nici prima varianta de logan si iata ca acum detin unu si imi place asa ca si asta daca acum nu prea imi place....p viitor cn stie.

          Comment


          • #6
            da cand o sa fie in curte o sa vezi ca mere))

            Comment


            • #7
              Bineinteles) oricum sper sa schimbe interiorul (bord, consola)...TREBUIE )

              Comment


              • #8
                Daca v-a arata exact ca in poze... oribil mai ales partea frontala .

                La interior nu cred ca mai sunt sperante la alte materiale 'Dacia ' ne-a obijnuit deja cu plasticu' de galeata.


                Ca la Romani restilizari la exterior si interior.... motor , stabilitate PAUZA.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Scuze de dublu post dar merge groaznic netu' sau forumul
                  Last edited by felix. m; 24 November 2011, 22:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Urata mai e... cel putin din fata e oribila :|. Ph2 e nimic pe langa asta . Nu prea le au cu designu astia

                    Comment


                    • #11
                      Un fel de struto-camila. Parerea mea e ca nu prea au progresat la capitolul "look exterior"
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • #12
                        E un fel de doua feluri. Acum nu ne place ca asa a fost si cand a aparut primul Logan si apoi uite cati dintre noi avem.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • #13
                          Nu fi rau B-53-SDP cand a aparut poze cu proiectul X90, nu cred ca au facut prea multi mofturi, mai ales ca, pe atunci umbla vorba prin targ de un super pret: NUMAI 5000E de la solentza la X90 atunci eu zic ca era un mare pas ( cel putin eu am fost incantat de poze atunci)
                          Megane II faza II 1.5dcI K9K

                          http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                          Comment


                          • #14
                            Ma, mie nu mi se pare ca arata prea rau. Cel putin din spate, arata bine, iar parte din fata sunt sigur ca nu va arata asa, nu prea se incadreaza in noua "imagine de marca" a Dacia.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #15
                              Rog frumos un moderator sa observe ca sunt mai multe thread-uri cu acelasi subiect, Logan 2;(e greu sa urmaresti discutii cu subiect comun si sa mai si postezi) propun sa discutam pe un singur topic.
                              Multumesc.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google