"Meseriasii" De La Star Service TULCEA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Meseriasii" De La Star Service TULCEA

    salut !
    ma prezint la meseriasi cu o bataie dreapta fata la masina ce se auzea mai intens atunci cand mergeam pe drumurile din piatra cubica . dupa ce o verifica dansii dau vredictul: placuta uzata ce trebuie schimbata neaparat cu un set nou de placute DACIA = 190 RON + 40 manopera. OK " sa trecem la treaba" , baietii isi fac treaba si eu plec fericit ca masina e in regula. acasa ma pune naiba sa dezlipesc placuta de textolit pe care erau trecute niste coduri si scris DACIA, de pe placuta uzata si surpriza ! sub ea scria frumos FERODO !?! si bineinteles ca acea bataie tot se mai aude si acum ! Deci .....atentie la "meseriasii" de la STAR SEVICE TULCEA
    multa sanatate !

  • #2
    oricum in TULCEA e greu sa gasesti un meserias bun,toti repara pe bajbaite!!! prefer de multe ori sa-mi repar singur in fata blocului.....iar despre bataia care o auzi vezi sa nu fie de la capacul de la roata,am patit-o si eu,incearca si schimbale intre ele!

    Comment


    • #3
      Si eu am avut probleme cu bataile placutelor, dar pe spate...am dat de un mecanic bun care si-a dat seama imediat. Aveam tot Ferodo, montate de putin timp. Am fost nevoit sa pun de origine si de atunci nu mai bate nimic.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google