Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

    Sper sa nu moara inainte sa se nasca...ma refeream la sigla...Cred ca Logan Club Valea Jiului sau L.C.V.J. pot fi amestecate incat sa iasa ceva frumos. Vreau sugestii care sa fie discutate nu pareri pro sau contra...spor la desenat si la idei...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    Mhh aici cine le are cu desenul si o imaginatie buna ar fii binevenit

    Comment


    • #3
      Bai da nici un talent la desen printre noi...sau macar un antitalent la desen...sa urce cineva o schita ,un desen macar...nimic fratilor...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • #4
        O sa incerc eu cumva cumva.Cu tot antitalentul meu

        Comment


        • #5
          Marfa Ionut...sa vedem ce iasa...cine stie...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #6
            Sigla LCDeva....va place ?...vedeti la sectiunea tuning
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • #7
              Boss...nu ai la indema tu sigla sa o urci pe forum...sau o alta sugestie de sigla ar fi la fel de binevenita...scuza-ma dar sunt multe pagini de rasfoit...mai inainta am ajuns acas de la munca...sunt varza...ms...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • #8
                Asta este sigla noastra......o idee.....merita sa pune-ti osul la treaba !!!
                .....daca nu, o sa va ajut cat pot, ok
                Attached Files
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #9
                  Am gasit stemele din valea jiului respectiv Vulcan Petrosani lupeni

                  100px-Coa_Vulcan_HD_RO.png

                  100px-Coa_Lupeni_HD_RO.png

                  457px-Coa_Petrosani_HD_RO.png

                  Akum sa vedem ce elemente furam de pe ele pentru a noastra
                  Last edited by IonutUSJ; 23 April 2010, 11:48.

                  Comment


                  • #10
                    Uite Ionut de asta vorbeam

                    Comment


                    • #11
                      Da bun am gasit ceva elemente dar acum cine stie sa lucreze in photoshop?ca sa poata face o sigla

                      Comment


                      • #12
                        am un coleg de munca care e bun in photoshop. am sa vb cu el ca are si idei baiatu.... numai sa va exprimatzi si voi ce preferintze atzi avea ..... idei ... eu o sa vb cu el sa modifice poza numai sa mi`o trimita ionut pe mess
                        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                        Comment


                        • #13
                          Mat e super daca ne poate ajuta cu photoshopul.Eu o sa mai caut pe forum sa vad si alte modele si ti le voi trimite pe mess.Poate ii vin ceva ideei tipului

                          Comment


                          • #14
                            Multe sperante si succesuri...spor la realizat...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • #15
                              Succeseeeee, cu sigla......de ce toata lumea baga sigla Judetului, Zonei (cetati, vulturi, etc)....io cred ca nu trebe....idei mai multe, d'ale voastre....nu va luati dupa nimenea
                              ....doar sfaturi
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google