Intalniri Vaslui

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Vaslui

    Aici se pot posta intalnirile de la Vaslui-Barlad
    Va doresc la cat mai multe , sunt frumoase.
    sigpic #

  • #2
    Ai fost investit Moderator de Vaslui Adi? Mult succes!

    Comment


    • #3
      da o sa facem intalniri la jumatatea drumului

      Comment


      • #4
        La multe intalniri reusite va doresc
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nu locatia unde faceti, ma refeream aici tot ce inseamna de intalniri , prezenta,poze etc
          Ex. La Vaslui se intalnesc dunminica 5 loganisti ,posteaza aici
          La Barlad va intalniti 10 barladeni, postati aici ce scriam mai sus.
          sigpic #

          Comment


          • #6
            Originally posted by adimrv View Post
            Nu locatia unde faceti, ma refeream aici tot ce inseamna de intalniri , prezenta,poze etc
            Ex. La Vaslui se intalnesc dunminica 5 loganisti ,posteaza aici
            La Barlad va intalniti 10 barladeni, postati aici ce scriam mai sus.
            da aia de la vaslui sunt loganisti si noi barladeni? si daca ne gasim la mijlocul drumului ne numim loganobarladeni toti?
            Last edited by claudiu_iosip; 15 May 2011, 20:39. Reason: ciudat
            Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

            Comment


            • #7
              din 5-6 posturi deja subiectul topicului a fost depasit
              speram sa nu-l poluam cu tot felul de discutii care nu-si gasesc aici locul ca o sa devina altceva
              Last edited by romeo-alex; 15 May 2011, 20:42. Reason: foarte ciudat...oricum

              Comment


              • #8
                anyway... enjoy
                Last edited by claudiu_iosip; 15 May 2011, 20:50. Reason: aiurea treaba
                Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                Comment


                • #9
                  eu am creat topicul in ideea de intalnirii, se poate sa fie sectiune separata barlad dupa ce se vad niste rezultate/membri/intalniri.
                  P.s. eu vreau doar sa ajut
                  sigpic #

                  Comment


                  • #10
                    ........daca s-ar vedea ce treaba se face pe aici...........si nu numai aici
                    singurul club din tara care nu are moderator dar are 5 membri activi pe forum si care participa din initiativa mea la intalniri....
                    cu asta am zis tot si am """dat in cap""' exact cu-i trebuia

                    Comment


                    • #11
                      pai cereti expres sectiune Barlad, nu vad dece nu sar face sunt destule exemple in tara
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by romeo-alex View Post
                        ........daca s-ar vedea ce treaba se face pe aici...........si nu numai aici
                        singurul club din tara care nu are moderator dar are 5 membri activi pe forum si care participa din initiativa mea la intalniri....
                        cu asta am zis tot si am """dat in cap""' exact cu-i trebuia
                        zii sarumana lu adimrv pentru efortul depus... nu mai fi carcotas!
                        Pe langa Barlad mai sunt si vreo 2 loganisti din Bacani, poate face cineva un thread de intalniri si pentru ei...

                        Comment


                        • #13
                          .nu s-a cerut expres lc barlad, nici nu cred ca scrie undeva lucrul asta, am cerut doar sa avem organizator, am si votat dupa ce un administrator ne-a sfatuit sa facem asa, si de cateva luni a ramas ca in copac, '' organizator virtual''...
                          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                          Comment


                          • #14
                            de acord cu ce e scris mai sus;
                            nu cred ca e nevoie sa mai repet ce am zis in postul 10
                            bine tintit Claudiu

                            Comment


                            • #15
                              cand bag ochiul in luneta...
                              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google