Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata ..mi-au venit si anvelopele prin curier.Poate sa vina iarna si acum sau din Octombrie
    Si pt @adaniel69..cam asa trebuie sa fie inscriptionata o anvelopa de iarna,ca in ultimele 2 poze !
    Attached Files

    Comment


    • Sa le învârţi sănătos !

      Comment


      • ce tare , aici a devenit un my ride al anvelopelor de iarna

        Comment


        • Originally posted by Ivan Marian View Post
          Gata ..mi-au venit si anvelopele prin curier.Poate sa vina iarna si acum sau din Octombrie
          Si pt @adaniel69..cam asa trebuie sa fie inscriptionata o anvelopa de iarna,ca in ultimele 2 poze !
          de unde si la ce pret le-ai luat?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Am gasit o promotie la ele pe net la o firma (( detalii in PM )) cu 299 de lei bucata cu transport gratuit.
            Sunt.. made in germania .. lot productie 2011!

            Comment


            • Schimbat anvelopele cu dimensiunea corecta ( a fost o greseala a celor de la depozit cand le-au incarcat, eu am fost pe graba ... !)
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by Canto View Post
                Ampt - o singura intrebare ... de ce 185/60/15? si nu 185/65/15?
                Deci lui Canto trebuie sa ii dai o lada de bere,,ca merita din plin!

                Comment


                • Cred ca alea pe 60 erau mai scumpe, le-ai facut si alora de la depozit un bine ca nu platesc diferenta din buzunar.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Originally posted by Ampt View Post
                    Schimbat anvelopele cu dimensiunea corecta ( a fost o greseala a celor de la depozit cand le-au incarcat, eu am fost pe graba ... !)
                    De unde le-ai luat si cat a costat buc? Unde sunt fabricate?

                    Comment


                    • @ controversatu

                      La intrebari de genul... unde sunt fabricate, sunt originale, etc... e tot mai greu de raspuns in ziua de azi...

                      Comment


                      • Anvelopele le-am luat de la Dinamic 92', au costat 250 Ron/buc, iar referitor la intrebarea unde sunt facute, am acelasi raspuns ca si user-ul ion R_5 : este tot mai greu de aflat in ziua de astazi !

                        Comment


                        • pe ale mele scrie made in UK

                          Comment


                          • Pe ale mele scrie ca-s de prin Nemtia. Cumparate de pe net, intrebat anterior de provenienta si de DOT. Avertizati ca daca nu sunt exact aceleasi date la verificarea mea, le voi returna, refuzand plata.
                            Au fost ok.
                            Le am depozitate intr-un garaj. Punand mana pe una din ele in vara asta am observat-o cam moale. La inceput de toamna am verificat-o si...o tija de vreo 8cmL si cca 5mm grosime, bont, adanc infipta in ea. Tras cep la roata. Acum e ok. Cum l-o fi luat, bont si atat de gros fiind...ciudat
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • Ce sa cumpar ptr iarna - Debica sau Sava?Pretul este cam acelasi.

                              Comment


                              • Originally posted by liviu.cristian View Post
                                Ce sa cumpar ptr iarna - Debica sau Sava?Pretul este cam acelasi.
                                Mergi pe Debica. Dar Frigo 2 nu Navigator. Vezi ca-s la oferta in Selgros, 211 lei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google