Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu, dat tot merita!

    Comment


    • Sa dai p'o Dacie 15.500? Doar pt. tractiunea integrala si interior de Logan?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Si diferential de Nissan. Daca vrei iti pun aia si sigla.

        Alternativa: Landrover Freelander din 2006, 2.0 diesel, 70k la bord, ma rog, cat o fi fost in realitate: pret achizitie 6500 de euro+schimbat kit ambreiaj cam 450 de euro, inclusiv manopera.
        Un prieten a cumparat-o. Inclin sa cred ca avea in jurul a 70 k la bord pentru ca am 3 masini identice la munca si la toate ambreiajul a trebuit inlocuit pe la 70-80k.

        A, masina era inmatriculata in Romania, deci fara alte taxe de poluare, decat strict taxa de inscriere in circulatie.
        Last edited by mr.K; 14 April 2011, 13:35.

        Comment


        • mentalitate de roman! huuuuuuuuuuoooooooooo....tu ai masina straina cu interior de AUTOUTILITARA!

          Comment


          • Iti dau report!

            Nu'ti mai spun ca daca te dau o tura, o sa faci ca ala din reclama la Fluence...



            Hai ca deja o dam rau in balarii...

            In primul rand, in conditiile actuale, eu nu as da 10.000 de euro pe o masina. Daaaaarrr, daca ar fi sa aleg una, as alege o masina de clasa medie, cat mai noua cu putinta, cu km putini si diesel.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • pch, daca freelander are interior de autoutilitara, dusterul are interior de roaba cu vasle...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Seba, stimabilul PCH se referea la masina mea: Renault Symbol
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • stimabilului niki ii raspundeam, seba! ) nici nu am observat postul lui MrK )

                  Comment


                  • PCH, ma simt jignit.
                    Freelander nu-i o masina rea. Atat ca faci 70-80k, alt kit de ambreiaj.

                    Comment


                    • ai postat in timp ce eu scriam ma nu m-am referit la faptul ca ai fi insignifiant, doamne fereste!

                      Comment


                      • Pai sunt destul de vizibil in realitate: 1.89 m, 90 de kg.
                        De aia imi place Freelander. Dar incap si in Logan bine.
                        Last edited by mr.K; 14 April 2011, 14:13.

                        Comment


                        • Ce? Am dat start unui scandal?

                          Comment


                          • nu, stai linistit
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Originally posted by motoprim View Post
                              Ce? Am dat start unui scandal?
                              Nicidecum, dar ne-am amuzat un pic. Dacia Duster Laureate 1.5 dCi 110 CP 4x4 15.600 €. Nu 10.000.
                              Din pacate.

                              Comment


                              • Da. Si din pacate asta costa tot atat si nu putem compara nimic intre ele. Decat ca amandoua sunt masini!
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google